سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جامعه مدرسین: مرحوم آیت اللهی(ره) مجاهدی خستگی ناپذیر برای انقلاب بود

در بخشی از پیام تسلیت جامعه مدرسین آمده است: ایشان از شخصیت‌های برجسته و از مبارزین با رژیم ستم شاهی و مجاهدی خستگی ناپذیر برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بودند
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی ارتحال آیت الله سید عبدالعلی آیت اللهی(ره)، امام جمعه لارستان را تسلیت گفت و وی را مجاهدی خستگی ناپذیر برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی عنوان کرد.

به گزارش 19 دی، در این پیام که با امضای آیت الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم صادر شده، آمده است: خبر ارتحال عالم بزرگوار مرحوم آیت الله حاج سید عبدالعلی آیت ا‌للهی(ره) موجب تأسف و تأثر گردید.

ایشان از فقیهان وارسته‌ای بودند که عمر شریف خویش را در راه تعلیم و تعلّم و خدمت شبانه‌روزی به مردم سپری نمودند.

در ادامه پیام تسلیت جامعه مدرسین آمده است: ایشان از شخصیت‌های برجسته و از مبارزین با رژیم ستم شاهی و مجاهدی خستگی ناپذیر برای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بودند.

فقدان آن عالم ربانی ضایعه‌ای بزرگ برای حوزه‌های علمیه و مردم شریف استان فارس و به ویژه مردم خطه‌ی لارستان است که امید است با ادامه راه ایشان و تبعیت از منویات آن عالم جلیل القدر خلاء وجودی ایشان جبران گردد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آن عالم ربانی را به امام زمان«عجل‌الله تعالی فرجه شریف»، مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، مراجع عظام «دامت‌برکاتهم»، حوزه‌های علمیه‌، مردم استان فارس، به ویژه مردم شریف خطه‌ی لارستان و نیز بیت شریف آن فقید سعید تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان برای آن فقید سعید علّو درجات و برای بازماندگان به خصوص بیت شریف ایشان، اجر و صبر جزیل مسألت می‌نماید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٣-١٣٩١, ٠٨:٠۵

   

پر مبحث ترین ها