سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله فاضل لنکرانی : نابودی رژیم اشغالگر قدس خواسته همه ملت‌های اسلامی است

حضور پرشور امت همیشه در صحنه ایران و سایر مسلمانان کشورهای اسلامی در راهپیمایی روز قدس توطئه‌های رژیم اشغالگر قدس در سوریه را خنثی کرد و پیروزی از آن مسلمانان خواهد بود.
رئیس مرکز فقهی ائمه اطهار(ع)، نابودی و اضمحلال رژیم اشغالگر قدس را خواسته همه ملت‌های اسلامی برشمرد.

آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به حضور گسترده مردم در دفاع از آرمان‌های قدس شریف اظهار داشت: حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده آن بود که ملت مسلمان ایران همچنان به آرمان آزادگی قدس شریف ایمان دارد.

وی با بیان اینکه نابودی رژیم اشغالگر قدس خواسته همه ملت‌های اسلامی است افزود: ملت ایران نیز با گذشته بیش از چند دهه از اغاز انقلاب اسلامی، موضوع فلسطین و اضمحلال رژیم صهیونیستی را فراموش نکرده و به آن پایبند است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: امروز مسئله فلسطین و نابودی اسرائیل به یک آرمان و خواسته بین المللی تبدیل شده و تنها منحصر به فلسطینیان نیست.

وی همچنین با اشاره به توطئه دشمنان در کشور سوریه اظهار داشت: سوریه خط مقدم مقاومت علیه رژیم اشغالگر قدس بوده و هست و توطئه استکبار در این کشور نیز به منظور تضعیف این جبهه است تا اسرائیل بتواند اندکی از فشار ملت‌های اسلامی و آزادگان جهان علیه خود بکاهد.

آیت الله فاضل تصریح کرد: حضور پرشور امت همیشه در صحنه ایران و سایر مسلمانان کشورهای اسلامی در راهپیمایی روز قدس توطئه‌های رژیم اشغالگر قدس در سوریه را خنثی کرد و پیروزی از آن مسلمانان خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠۵-١٣٩١, ١٢:١۵

   

پر مبحث ترین ها