سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جامعه مدرسین: آیت الله جعفری تهرانی همراه امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب بود

بروز شده : ٣-٠۶-١٣٩١, ١٣:٠١    نسخه چاپی    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رحلت این عالم ربانی را به مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، مراجع عظام تقلید، علمای اعلام، حوزه‌های علمیه ، بیت معظم آن مرحوم و شاگردان و ارادتمندان ایشان تسلیت گفته و از درگاه ایزدمنّان غفران و رحمت الهی را مسئلت می‌نماید.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی ضمن تسلیت ارتحال آیت الله سید عبدالله جعفری تهرانی(ره)، وی را همراه حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در دوران انقلاب معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار ما، در این پیام که با امضای آیت الله محمد یزدی، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم صادر شده، آمده است: خبر درگذشت حضرت آیت الله سید عبدالله جعفری تهرانی(ره) موجب تأثر و تالم گردید.

ایشان از شاگردان برجسته و ممتاز آیت الله العظمی بروجردی، حضرت امام خمینی(ره) و علامه طباطبایی«رحمه الله علیهم» بود و عمری را در خدمت به معارف اهل بیت (علیهم السلام) صرف نمود و در دوران انقلاب همراهی بسیار خوبی با حضرت امام خمینی «قدس سره» و پس از آن با مقام معظم رهبری «مدظله العالی» داشت.

در ادامه پیام تصریح شده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رحلت این عالم ربانی را به مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، مراجع عظام تقلید، علمای اعلام، حوزه‌های علمیه ، بیت معظم آن مرحوم و شاگردان و ارادتمندان ایشان تسلیت گفته و از درگاه ایزدمنّان غفران و رحمت الهی را مسئلت می‌نماید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۶-١٣٩١, ١٣:٠١

   

پر مبحث ترین ها