سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله علوی گرگانی:

مردم قدردان زحمات شبانه روزی پلیس در تامین امنیت کشور هستند

بروز شده : ۵-١٠-١٣٩١, ١۵:۵٩    نسخه چاپی    
نیروی انتظامی نیرویی است که شبانه روز مشغول برقراری امنیت است، نیرویی است که همیشه برپاست، نه شب و روز دارد و نه عید، مردم نیز قدردان پلیس هستند.
یکی از مراجع تقلید شیعیان بیان کرد:‌ نیروی انتظامی نیرویی است که شبانه روز مشغول برقراری امنیت است، نیرویی است که همیشه برپاست، نه شب و روز دارد و نه عید، مردم نیز قدردان پلیس هستند.

آیت الله العظمی محمد علی علوی گرگانی در دیدار با سردار کاظم مجتبایی فرمانده انتظامی استان قم با بیان اینکه توکل بر خدا سبب موفقیت و گشایش در کارها می شود اظهار داشت: شکست حکومت نظامی شاه با فرمان حضرت امام خمینی (ره )، الحامات الهی بود، خداوند راه را نشان داد، خدا را داشته باشید همه چیز دارید چون همه امور به دست اوست.

این مرجع تقلید افزود: مردم با پلیس همکاری خوبی دارند ولی گروهی از افراد زیر بار منطق نمی روند و منطقشان زور است.

وی ضمن تقدیر از زحمات کارکنان انتظامی استان قم ادامه داد: نیروی انتظامی نیرویی است که شبانه روز مشغول برقراری امنیت است، نیرویی است که همیشه برپاست، نه شب و روز دارد و نه عید، مردم نیز قدردان پلیس هستند.

پلیس بر امنیت اجتماع محور تاکید دارد

در ابتدای این دیدار فرمانده انتظامی استان قم ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کارکنان فرماندهی انتظامی استان قم اظهار داشت: مسئولیت ها در نیروی انتظامی هم متنوع است و هم مهم، اگر کارکنان خود را با مسائل دینی و ظرفیت های معنوی صیقل ندهند خسته شده و نمی توانند ماموریتشان را بخوبی انجام دهند .

سردار کاظم مجتبایی ادامه داد: بحمدالله قم از ظرفیت بسیار بالا و غنی برخوردار است، دیدار علما و کسب فیض از آن ها، سبب صیقل روح و آرامش انسان می شود.

وی افزود: آگاهسازی و افزایش اطلاعات مردم از عملکرد و فعالیت های پلیس، در کاهش جرائم بسیار تاثیر گذار است و پلیس نیز بر امنیت اجتماع محور تاکید دارد.

فرمانده انتظامی استان قم،‌ ارتباط فرماندهی انتظامی استان قم را با مرکز صدا و سیما استان و مراکز دانشگاهی در پیشگیری از جرائم حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: 90 درصد فعالیت های پلیس، فرهنگی و اجتماعی است، با استفاده از ظرفیت صداوسیما، تشکیل اتاق های فکر و ارتباط با مراکز علمی، از نظرات اعضای هیئت علمی دانشگاهها استفاده می کنیم، مردم باید احساس آرامش داشته باشند، پلیس با دیدگاه مردم محوری و علم محوری قصد دارد جرائم را به حداقل برساند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٠-١٣٩١, ١۵:۵٩

   

پر مبحث ترین ها