سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه:

حماسه 9دی اتحاد و یکپارچگی مردم را به رخ دشمنان نظام کشید

بروز شده : ٩-١٠-١٣٩١, ١٩:٢٢    نسخه چاپی    
مردم آگاه و با بصیرت ایران در حماسه 9دی اتحاد و انسجام خود را به رخ دشمنان اسلام و نظام کشید و توطئه آنها را خنثی کرد.

- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: حماسه 9دی اتحاد، انسجام و یکپارچگی مردم را به رخ دشمنان نظام جمهوری اسلامی کشید.


حجت الاسلام والمسلمین محمودرضا جمشیدی در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: مردم آگاه و با بصیرت ایران در حماسه 9دی اتحاد و انسجام خود را به رخ دشمنان اسلام و نظام کشید و توطئه آنها را خنثی کرد.

وی افزود: امت اسلامی در شرایطی که احساس می کنند منافع اسلامی و ارزش های دینی در خطر است با تبعیت از رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در صحنه حضور پیدا می کنند و پاسخ کوبنده ای به ایادی و استکبار جهانیان می دهند.

جمشیدی، با اشاره به اینکه استعمارگران از هر غفلتی برای ضربه زدن به نظام استفاده می کنند گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان با بهانه های مختلف و با ایجاد تحریم های اقتصادی و اجتماعی و سیاسی درجهت دستیابی به منافع خویش از کشورهای مسلمان هستند.

مدیر حوزه های علمیه خواهران، افزود: در فتنه 88 نیز دشمنان با بهره مندی از منافقان داخلی و فضای سازی در کشور درصدد التهاب جامعه بودند تا با تضعیف اعتقادات دینی و اسلامی مردم نقشه های خویش را عملیاتی سازند.

وی تصریح کرد: مردم با حضور خودجوش و با ولایت مداری و بینش سیاسی در پاسداری از ارزش های ملی و آرمان های انقلاب اسلامی به صورت یکپارچه وارد صحنه شدند و نشان دادند که همیشه بیدار هستند.

جمشیدی گفت: بصیرت و اتحاد مردم باعث بیداری مردم مسلمان جهان شده است از این رو دشمنان در عرصه بین المللی از خشم انقلابی مردم در هراس هستند و درصدد جلوگیری از نفوذ انقلاب اسلامی در منطقه هستند که این خواسته آنها هرگز محقق نخواهد شد
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٠-١٣٩١, ١٩:٢٢

   

پر مبحث ترین ها