سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با صدور پیامی عنوان شد:

طلاب و فضلای حوزه‌ خدمات آیت الله تهرانی را از یاد نخواهند برد

حضرت آیت‌الله تهرانی عمر پربرکت خویش را صرف احیای دین و تبیین و نشر احکام و معارف نورانی الهی نمود و شاگردان زیادی از محضر او سیراب گشتند و بدون تردید طلاب و فضلای حوزه‌های علمیه برادران و خواهران به ویژه حوزه علمیه تهران خدمات این عالم جاهد را از یاد نخواهند برد.
مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت درگذشت آیت‌الله مجتبی تهرانی با صدور پیامی، تأکید کرد: طلاب و فضلای حوزه‌های علمیه خدمات این عالم ربانی را از یاد نخواهند برد.

در این پیام آمده است: درگذشت عالم ربانی، معلم اخلاق مرحوم مغفور حضرت آیت‌الله مجتبی تهرانی که عمری طولانی را در خدمت به اسلام و مسلمین و مذهب حقه اهل بیت(علیهم السلام) و حوزه‌های علمیه دینی به ویژه حوزه علمیه تهران سپری و طلاب و فضلای بسیاری از محضرش بهره‌مند شدند، ثلمه‌ای است جبران ناپذیر.

این عالم ربانی، عمر شریف خود را در راه کسب علوم دینی و ترویج و گسترش معارف و فرهنگ اسلامی سپری نمود و طلاب و فضلا و جوانان بسیاری از مکتب درس اخلاق او بهره بردند.

در بخش دیگری از پیام عنوان شده است: حضرت آیت‌الله تهرانی عمر پربرکت خویش را صرف احیای دین و تبیین و نشر احکام و معارف نورانی الهی نمود و شاگردان زیادی از محضر او سیراب گشتند و بدون تردید طلاب و فضلای حوزه‌های علمیه برادران و خواهران به ویژه حوزه علمیه تهران خدمات این عالم جاهد را از یاد نخواهند برد.

حوزه‌های علمیه خواهران این ضایعه بزرگ را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی، بیت مکرم و معزز ایشان و تمامی پویندگان راه اخلاق و فضیلت و پژوهندگان فقه جعفری تسلیت می‌گوید و برای آن عالم فرهیخته و مجاهد علو درجات از خداوند منان مسئلت دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٠-١٣٩١, ١٧:۵۴

   

پر مبحث ترین ها