سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دیدار اعضای جامعه مدرسین با آیت الله صافی گلپایگانی

کارهای بزرگی که آنان برای هدایت و ارشاد و استقلال حوزه‌‌ها و همچنین در مقابل دشمنان اسلام انجام داده‌اند آن قدر زیاد است که نمی‌‌توان آن را بیان کرد.
تعدادی از اعضاء جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی دیدار و گفتگو کردند.

در دیدار اعضای جامعه مدرسین با آیت الله صافی گلپایگانی، ابتدا حضرات آیات و حجج اسلام حسینی بوشهری، مقتدایی و جمشیدی گزارشی درباره همایش پنجاهمین سالگرد تأسیس جامعه مدرسین قم و خدمات مراجع و علماء و روحانیت ارائه دادند.

آیت الله العظمی لطف الله صافی گلپایگانی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر حضرات مدرسین اظهار داشت: انشاء الله تعالی خدمت آقایان به اسلام و مسلمین، مورد نظر حضرت بقیة الله الاعظم ارواح العالمین له الفدا باشد و امیدوارم بتوانید خدمات خود را بیشتر از گذشته به اسلام و مذهب داشته باشید.

وی با توجه به فعالیت‌های بزرگی که علماء و مراجع در طول تاریخ تشیع داشته‌اند گفت: کارهای بزرگی که آنان برای هدایت و ارشاد و استقلال حوزه‌‌ها و همچنین در مقابل دشمنان اسلام انجام داده‌اند آن قدر زیاد است که نمی‌‌توان آن را بیان کرد.

این مرجع تقلید افزود: خدمات آنها در مشروطیت و پس از آن در زمان رضاخان و حکومت پهلوی و نیز در انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت اسلامی همه نشان از اخلاص بالا و احساس مسئولیت و وظیفه‌شناسی عالمان دین دارد.

وی در قسمت دیگری از بیانات خود عنوان کرد: امیدوارم بتوانید تا قدری که برای شما امکان دارد اهداف مقدس آنان و خدمات ارزشمند روحانیت را به مردم برسانید.

آیت الله صافی گلپایگانی در ادامه این دیدار مطالب مهم دیگری را درباره وضعیت فعلی حوزه‌های علمیه و کشور بیان و توصیه‌های مهمی ارائه داد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١١-١٣٩١, ٠٨:٣٩

   

پر مبحث ترین ها