سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله مکارم شیرازی:

سازمان ملل و شورای امنیت به ابزار ظلم و بی‌عدالتی تبدیل شده‌اند

سازمان ملل، شورای امنیت و سازمان‌های حقوق بشری نه تنها نتوانستند، صلح و امنیت را در جهان برقرار کنند، بلکه به ابزاری برای ظلم و بی‌عدالتی بیشتر در جهان تبدیل شده‌‌اند.
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: سازمان ملل، شورای امنیت و سازمان‌های حقوق بشری نه تنها نتوانستند، صلح و امنیت را در جهان برقرار کنند، بلکه به ابزاری برای ظلم و بی‌عدالتی بیشتر در جهان تبدیل شده‌‌اند.

آیت‌الله العظمی ناصر مکارم شیرازی صبح شنبه در آغاز درس خارج فقه خود، در مسجد اعظم قم با تبریک 9 ربیع الاول، سالروز آغاز امامت و ولایت پیشوای دوازدهم شیعیان، اظهار داشت: عالم در انتظار ظهور حضرت بقیه ‌الله الاعظم(عج) است.

وی با تأکید بر این که تا حضرت ظهور نکند، صلح واقعی در جهان محقق نمی‌شود، تصریح کرد: ثابت شده که تا حضرت حجت(عج) ظهور نکند، عدالت، صلح، امنیت و آرامش در جهان حاکم نخواهد شد.

توهم و خیال خام غربی ها

استاد برجسته حوزه با بیان این که غربی‌ها با خیال خام خود ادعای ایجاد صلح جهانی را در سر خود داشته و دارند، تاکید کرد: آنان ادعا می‌کنند که قوانین آنها می‌تواند صلح، امنیت و عدالت را در جهان برقرار کند، ولی باید بدانند که در توهم به سر می برند.

وی یادآور شد: سازمان ملل، شورای امنیت و سازمان‌های حقوق بشری نه تنها نتوانستند، صلح و امنیت را در جهان برقرار کنند، بلکه به ابزاری برای ظلم و بی‌عدالتی بیشتر در جهان تبدیل شده‌‌اند.

تاکید بر دعا برای تعجیل در ظهور امام زمان(عج)

به گزارش مرکز خبر حوزه، آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به این که همه از ظلم و ستم فراوان در جهان خسته شده‌‌اند و به دنبال همه رهبر و راهبر می‌گردند، یادآور شد: بر همه ما لازم است که شب و روز، در قنوت و سجده‌های نماز، برای تعجیل در ظهور منجی عالم بشریت حجت‌بن الحسن(عج) دعا کنیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩٢, ١١:٣١

   

پر مبحث ترین ها