سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله مکارم شیرازی:

مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ تهدیدات ‌آمریکا را دادند

آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به پاسخ ملت ایران به دولت آمریکا اظهار کرد: مردم با شور و نشاط خاصی در راهپیمایی حضور داشتند، جواب تهدیدات و بی‌ادبی‌های دولت آمریکا را با حضور خود دادند.
آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن سنگ تمام گذاشته و آن‌چه که در توان داشتند در راهپیمایی نشان دادند، با حضور خود جواب تهدیدات و بی‌ادبی‌های دولت آمریکا را نیز دادند.

آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در جلسه خارج فقه خود که در مسجد اعظم حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد، با اشاره به پاداش مومنان اظهار کرد: خداوند به مومنان روزی فراوان، روح وسیع و شرح صدر و به آرزو‌ها و خواسته‌های که دارد می‌رساند.

آیت‌الله مکارم شیرازی افزود: حکومت عادلانه حضرت مهدی (عج) باید به گونه‌ای در جامعه فراگیر شود که مردم از با شجاعت و آگاهی نسبت به مسائل روز بتوانند نظر دهند زیرا که حکومت اسلامی به همین منوال است.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه باید حکومت اسلامی در جامعه ایران فراگیر شود عنوان کرد: در کشور ایران باید حکومت بر پایه اسلام پیش برود که در این میان متاسفانه برخی مخالف این نوع حکومت هستند.

وی خاطرنشان کرد: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن سنگ تمام گذاشته‌اند و آن‌چه که در توان داشتند در راهپیمایی نشان دادند و راهپیمایی عظیمی با حضور مردم شکل گرفت.

آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به پاسخ ملت ایران به دولت آمریکا اظهار کرد: مردم با شور و نشاط خاصی در راهپیمایی حضور داشتند، جواب تهدیدات و بی‌ادبی‌های دولت آمریکا را با حضور خود دادند.

استاد حوزه علمیه قم تصریح کرد: دولت آمریکا یک دولت بی‌عقل است که با سخنان بیهوده خود آتش خشم مردم ایران را شعله ور‌تر می‌کنند.

وی با اشاره به توافقات اخیر ژنو عنوان کرد: اسرائیل از توافقات اخیر ژنو ناراحت و به نوعی عصبانی است که از این رو با تحریم‌های جدید سعی در فرونشادن عصبانیت خود هستند.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به جواب ملت ایران به دولت آمریکا اظهار کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی جواب گزینه‌های روی میز آامریکا را دادند و از همین رو باید از ملت همیشه هوشیار و همیشه در صحنه قدردانی کرد.

وی افزود: خبر‌های ناگوار ملت بحرین ما را بسیار ناراحت کرده چرا که ملت بحرین بدون هیچ سلاح و اسلحه‌ای در تلاش برای رسیدن به حق خود هستند و خواستار آزادی و حکومت مردمی هستند.

آیت‌الله مکارم شیرازی با اشاره به خراب کردن مساجد بحرین عنوان کرد: در هیچ کجای دنیا در برابر این رفتار زشت ساکت نمی‌مانند و در این میان علت سکوت سازمان حقوق بشر و سازمان ملل چیزی جز دست یافتن به منافع خود نیست.

استاد حوزه علمیه قم افزود: مسلمانان و به ویژه شیعیان و آزادی خواهان جهان در برابر این عمل زشت نباید سکوت اختیار کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١١-١٣٩٢, ١٢:٢٨

   

پر مبحث ترین ها