سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در جمع علما و فضلای اصفهان عنوان شد:

انتقاد مدیر حوزه‌های علمیه کشور از اهانت روزنامه آسمان به حکم الهی «قصاص»

بروز شده : ١-١٢-١٣٩٢, ١۶:۵٩    نسخه چاپی    
وی خاطرنشان ساخت: آیا باید باز هم نشست و شاهد این باشیم که در روزنامه‌های داخلی حکم الهی قصاص را غیرانسانی ‌شمارند و با الفاظ و واژگان به مقدسات و اصول اسلامی توهین کنند؟!
مدیر حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به نوشته‌ اخیر یک روزنامه‌ اصلاح‌طلب مبنی بر غیر‌انسانی خواندن حکم قصاص و همچنین ساخته شدن فیلم‌هایی غیراصولی در این باره، حذف اسلام را هدف این جریان ناسالم فرهنگی و سیاسی دانست.

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری امروز در جمع علما، فضلا و ائمه جماعات استان اصفهان که در خیمه گلستان شهدا برگزار شده بود، اظهار کرد: بر طبق مضمون روایات، خداوند در قبال هر نعمتی که به انسان می‌دهد تکلیف و وظیفه‌ای بر گردن او می‌نهد.
وی بیان داشت: نعمت‌های خداوند وسیله آزمایش ما انسان‌ها است، نعمت تکلیف می‌آورد و ابزار آزمایش است و این نعمت و آزمایش، خود نعمتی دیگر از سوی خداوند است چرا که انسان در سایه این آزمایش‌ها به کمال و تعالی می‌رسد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور تصریح کرد: ائمه جماعات در سنگر مقدس مسجد همواره در مسیر افزایش بصیرت مردم و دشمن‌شناسی آنها قدم بر می‌دارند که این خود بزرگترین رسالت و سترگ‌ترین مسئولیت است.
وی افزود: روحانیت استمرار بخش حرکت انبیاء است، دشمنان داخلی و خارجی امروز با حذف روحانیت، حذف اسلام را از جامعه دنبال می‌کنند، اگر امروز دشمنان چهره‌های مقدس اسلامی را تحت عنوان فیلم تخریب می‌کنند و تحت عنوان ساخت فیلم‌ها یا به روحانیت توهین و این قشر را به سخره می‌گیرند؛ همگی یک هدف را دنبال می‌کنند و آن حذف اسلام است.

حسینی بوشهری اذعان کرد: نعمت دیگری که خداوند امروز به همه ما عطا کرده انقلاب اسلامی است. امروز روحانیت، علما و فضلا با در اختیار داشتن این نعمت الهی باید به هر نحو ممکن علیه دشمنان اسلام و انقلاب و خنثی‌سازی توطئه‌های آنها از طریق تریبون‌های نماز جمعه، مساجد و مراکز دینی اقدام کنند.
وی خاطرنشان ساخت: آیا باید باز هم نشست و شاهد این باشیم که در روزنامه‌های داخلی حکم الهی قصاص را غیرانسانی ‌شمارند و با الفاظ و واژگان به مقدسات و اصول اسلامی توهین کنند؟! مشکل مردم ایران تنها مشکل آب و نان نیست ،آنچه که مردم را به انقلاب اسلامی جلب کرد پاسداشت از اسلام بود.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: امروز دشمنان با تمام وجود به صحنه مبارزه علیه اسلام و انقلاب آمده‌اند، دشمنان به دنبال تحمیل فرهنگ خود و به دنبال آن تخریب فرهنگ اسلامی هستند و سپس این روند منجر به تسلیم فرهنگی می‌شود.
وی در پایان اظهار کرد: امروز وهابیت تاخت و تاز می‌کند و بهائیت به توطئه علیه اسلام می‌پردازد، مستکبران حتی امروز در بین تفکر نسل جوان ایرانی نفوذ کرده و سعی دارند با پرداخت پول‌هایی هنگفت همچون سکه‌های طلا، کتاب انجیل را در دانشگاه‌ها بین دانشجویان توزیع کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٢-١٣٩٢, ١۶:۵٩

   

پر مبحث ترین ها