سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت الاسلام شهرستانی:

مردم خسته از دغدغه‌‏های مادی به موضوعات معنوی گرایش پیدا کرده‌اند

وی افزود: باید در سرور ائمه شاد و در حزنشان غمگین باشیم و از ابزار مختلف فرهنگی برای تبلیغ دینی استفاده کنیم تا مردم با اشتیاق در برنامه‌های فرهنگی شرکت کنند.
نماینده آیت الله سیستانی در ایران، گفت: مردم خسته از مسائل و دغدغه ‏های مادی به سمت موضوعات معنوی گرایش پیدا کرده اند و این فرصتی است که با برنامه ریزی صحیح فرهنگی باید از آن استفاده کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی در دیدار تولیت و مسئولان مسجد مقدس جمکران گفت: فعالیت‏ها باید در قالب طرح‏های کوتاه، میان و بلند مدت با چشم اندازی 30 ساله برنامه‏ ریزی شود.

وی در ادامه افزود: مردم خسته از مسائل و دغدغه‏های مادی به سمت موضوعات معنوی گرایش پیدا کردند؛ و این گرایش مردم به سمت موضوعات معنوی و ظرفیت عظیم فرهنگی مسجد مقدس جمکران فرصتی است که با برنامه ریزی صحیح فرهنگی باید از آن استفاده کرد.

نماینده آیت الله سیستانی، لزوم توجه به بهداشت عمومی مورد تأکید قرار داد و افزود: ساخت و توسعه سرویس‏های بهداشتی باید جزء برنامه‌های آتی افزایش خدمات رفاهی آن مکان مقدس دیده شود.

وی افزود: باید در سرور ائمه شاد و در حزنشان غمگین باشیم و از ابزار مختلف فرهنگی برای تبلیغ دینی استفاده کنیم تا مردم با اشتیاق در برنامه‌های فرهنگی شرکت کنند.

حجت الاسلام شهرستانی در پایان گفت: شما خدا را به جهت خدمت در محیط و فضای معنوی شكر كنيد و امیدواریم بتوانید به نحو احسن از این فرصت در جهت تبلیغ صحیح معارف دینی استفاده کنید.

تولیت و مسئولان مسجد مقدس جمکران نیز در این دیدار، گزارشی از فعالیت‏ها و طرح‏های ارتقایی در دست اقدام ارایه کردند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٢-١٣٩٢, ١١:٣۵

   

پر مبحث ترین ها