سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آيت الله حسيني بوشهري:

راهیان نور حرکت در مسیر تقویت ارزش های انقلاب است

بروز شده : ٨-٠١-١٣٩٣, ١١:٣٩    نسخه چاپی    
اگر عده ای معدود در داخل و خارج کشور با برخی اقدامات مغرضانه خود، قصد کمرنگ کردن ارزش های متعالی انقلاب اسلامی را دارند، قطعاً به بیراهه می روند چرا که با وجود کلاس و دانشگاه بزرگی همچون راهیان نور ، ما می بینیم که سمت و سوی حرکت جامعه به سمت ارزش ها و آرمان هاست.
مدیر حوزه های علمیه کشور با اشاره به اهمیت راهیان نور در تقویت پایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: راهیان نور، حرکت در مسیر تقویت ارزش های انقلاب و اسلام است.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری با بیان این که راهیان نور در حقیقت تقویت کننده آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: شهدای ایران اسلامی، چه شهدای نهضت و انقلاب و چه شهدای دفاع مقدس پیام آور حرکت در مسیر ارزش های الهی و حفظ و حراست از آرمان های والای انقلاب اسلامی می باشند.

وی با اشاره به حضور بسیار پرشور و معنادار مردم، جوانان و نوجوانان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس گفت: پیام راهیان نور، تقویت ارزش های انقلاب و دعوت جامعه به سمت تحکیم ارزش های الهی و اسلامی است.

عضو خبرگان رهبری همچنین تصریح کرد: اگر عده ای معدود در داخل و خارج کشور با برخی اقدامات مغرضانه خود، قصد کمرنگ کردن ارزش های متعالی انقلاب اسلامی را دارند، قطعاً به بیراهه می روند چرا که با وجود کلاس و دانشگاه بزرگی همچون راهیان نور ، ما می بینیم که سمت و سوی حرکت جامعه به سمت ارزش ها و آرمان هاست.

وی ادامه داد: بنده معتقدم زیباترین و عالی ترین کلاس در جهت ارتقاء جامعه ما در بُعد معنوی و ارزشی همین حرکت مقدس و معنوی راهیان نور است و به همین خاطر است که مشاهده می کنیم رهبر معظم انقلاب با همه مشاغل و گرفتاری ها و دغدغه هایی که دارند در راستای نهادینه شدن این فرهنگ در جامعه ما خودشان شخصاً در مناطق عملیاتی جنوب حاضر می شوند تا به همگان بفهمانند که یادآوری حماسه و رشادت شهدا و رزمندگان و زنده نگاه داشتن آرمان و اهداف مقدس آن ها، تا چه حد مهم و کلیدی است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠١-١٣٩٣, ١١:٣٩

   

پر مبحث ترین ها