سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم خبر داد:

کنگره بین المللی آیت الله آصفی برگزار می‌شود

معرفی شخصیت آیت الله آصفی به جهانیان و تشویق جوانان به پیمودن راه آیت الله آصفی برخی از اهداف این همایش است.
معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از برگزاری کنگره بین المللی بررسی شخصیت، آثار و اندیشه‌های آیت الله آصفی توسط دفتر تبلیغات خبر داد.

حجت‌الاسلام سعید روستا آزاد قبل از ظهر یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص برگزاری کنگره بررسی شخصیت، آثار و اندیشه‌های آیت الله آصفی بیان کرد: کنگره علمی، فرهنگی و اخلاقی آیت الله محمد مهدی آصفی از سوی دفتر تبلیغات اسلامی با همکاری نهادهای حوزوی مانند مرکز مدیریت حوزه علمیه، جامعه المصطفی العالمیه و مجمع جهانی اهل بیت(ع) برگزار می‌شود.

وی گفت: با دیدگاه ارائه الگوی اسوه برای مبلغینی که بحث تبلیغی را پیگیری می‌کنند دفتر تبلیغات از سال‌های گذشته نکوداشت‌های مختلفی از جمله نکوداشت برترین‌های تبلیغ در رسانه و برترین‌های مبلغین در عرصه دفاع مقدس را برگزار کرده است.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ادامه داد: دفتر تبلیغات در نظر دارد برای برخی از شخصیت‌های ویژه نیز مراسم نکوداشت برگزار کند که یکی از این شخصیت‌های ویژه آیت الله آصفی است.

شخصیت ویژه آیت الله آصفی

وی اضافه کرد: مجاهدت‌های سیاسی و خدمات اجتماعی آیت الله آصفی در کشورهای مختلف، درجه بالای علمی، زهد کم نظیر و بی نظیر و دنیا گریزی ایشان از جمله مولفه هایی است که از آیت الله آصفی شخصیت ویژه‌ای را ساخته است.

حجت الاسلام روستا آزاد بیان کرد: همایش نکوداشت آیت الله آصفی یک همایش سطحی و معمولی نیست بلکه به صورت علمی، فرهنگی، اخلاقی و تاثیرگذار خواهد بود.

وی گفت: معرفی شخصیت آیت الله آصفی به جهانیان و تشویق جوانان به پیمودن راه آیت الله آصفی برخی از اهداف این همایش است.

معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم عنوان کرد: آیت الله آصفی در قله زهد و دنیا گریزی قرار دارد و در پرداختن به مسائل جدید فقهی کم نظیر و بی نظیر است.

وی بیان کرد: همایش آیت الله آصفی در مهرماه با حضور مهمانانی از کشورهای عراق، لبنان و افغانستان برگزار خواهد شد.

جشنواره تبلیغ نوین جنات

حجت الاسلام روستا آزاد در خصوص جشنواره تبلیغ نوین جنات، افزود: این جشنواره در روز 11 اریبهشت‌ماه در ساعت 10 صبح با حضور رئیس مرکز فضای مجازی کشور و محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠١-١٣٩٣, ١۶:۴۴

   

پر مبحث ترین ها