سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی:

رهبر معظم انقلاب از جامعه الزهرا(س) بازدید خواهند کرد

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص زنان عنوان کرد: زنان در عرصه پژوهش بسیار فعال هستند و در همه جهات بسیار خوب درخشیده‌اند و حضور بارزی در همه بخش‌های جامعه دارند.
رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اعلام اين خبر كه مقام معظم رهبری در سفری به قم از مجموعه جامعه الزهرا بازدید خواهند داشت،گفت: رشد دانش آموختگان جامعه الزهرا(س) در داخل و خارج از کشور مشهود است و راز این پیشرفت عنایت ویژه مقام معظم رهبری به تولید علم بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی قبل از ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس جامعه الزهرا(س) که با حضور آیت الله حسینی بوشهری، آیت الله مقتدایی، استاندار و شهردار قم و جمعی از اساتید حوزوی و طلاب در جامعه الزهرا(س) برگزار شد، اظهار داشت: زنان نیمی از قشر جامعه را تشکیل داده‌اند و نقشی که آنان در جامعه دارند غیر قابل انکار است و آنان بزرگ‌ترین فداکاری‌ها را در هشت سال دفاع مقدس داشته‌اند و با اعتقاد و ایمان فرزندان خود را به جبهه جنگ فرستادند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درخصوص زنان عنوان کرد: زنان در عرصه پژوهش بسیار فعال هستند و در همه جهات بسیار خوب درخشیده‌اند و حضور بارزی در همه بخش‌های جامعه دارند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری ابراز داشت: در جامعه غرب زنان ابزار شهوت هستند و فقط به عنوان یک وسیله از زن استفاده می‌کنند و قبل از انقلاب اسلامی نیز در جامعه ما این گونه با زن برخورد می‌شد.

وی تصریح کرد: از خدمات حجت الاسلام طباطبایی قدردانی کرده و ایشان در دوره طولانی ریاست خود برای رشد زنان در جامعه تلاش کرده‌اند.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی افزود: امید است به برکت ایجاد تشکیلات جدید در جامعه الزهرا(س) شاهد رشد و بالندگی بیشتر زنان باشیم.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری یادآور شد: مقام معظم رهبری در سفری به قم از مجموعه جامعه الزهرا بازدید خواهند داشت.

وی افزود: رشد دانش آموختگان جامعه الزهرا در داخل و خارج از کشور مشهود است و راز این پیشرفت عنایت ویژه مقام معظم رهبری به تولید علم بوده است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری عنوان کرد: تیر دشمنان به سنگ خورده است و نظام اسلامی ملت‌ها را بیدار کرده و می‌تواند الگو باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠١-١٣٩٣, ٢٠:١۵

   

پر مبحث ترین ها