سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله علوی گرگانی: دولت به فکر معیشت مردم باشد/ نرخ بیکاری در کشور بالاست

بروز شده : ٣-٠٢-١٣٩٣, ١٧:١١    نسخه چاپی    
این مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه متاسفانه قیمت‌ها دائما در حال تغییر است، افزود: به دولت تاکید شده است که به فکر معیشت مردم باشد.
یکی از مراجع تقلید بر لزوم توجه دولت به وضعیت معیشتی مردم تأکید کرد و گفت: متاسفانه قیمت‌ها دائما در حال تغییر است.

به گزارش مهر در قم، آیت الله العظمی محمد علی علوی گرگانی چهارشنبه در دیدار تعدادی از کارکنان هوا فضای سپاه پاسداران بیان کرد: افرادی که مشغول خدمت در نظام هستند اجر بسیاری دارند.

وی با بیان اینکه در ایران هر چه داریم از خدا و قرآن است و اگر بیشتر با خدا و قرآن آشنا شویم مشکلات از بین می‌روند، افزود: متأسفانه بسیاری از مشکلات مردم ناشی از عدم وجود خداوند در زندگی است.

استاد برجسته حوزه عنوان کرد: امروزه کمتر کسی است که از هر طبقه و قشری احساس رضایت از زندگی داشته باشد.

وی بیان کرد: خداوند در قرآن و همچنین در اخبار و روایات امام صادق(ع) و پیامبر(ص) می‌فرماید که چنانچه افراد حدود خدا را رعایت نکنند و نسبت به همه مهربان نباشند و در حقوق دیگران تجاوز کنند، مشکلاتش بیشتر شده و اشرار بر آنها مسلط می‌شوند.

آیت الله علوی گرگانی افزود: اگر اهل آبادی‌ها مومن باشند از زمین و آسمان بر آنها برکت نازل می‌شود.
وی گفت: در کشوری که به ولایت، نبوت و یگانگی خدا شهادت می‌دهد و تنها کشوری است که با مذهب رسمی شیعه است متأسفانه گناه و دروغ و تقلب بیداد می‌کند.

قیمت‌ها دائما در حال تغییر است

این مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه متاسفانه قیمت‌ها دائما در حال تغییر است، افزود: به دولت تاکید شده است که به فکر معیشت مردم باشد.
وی بیان کرد: متاسفانه در ایران آمار بیکاری بسیار بالا است و افراد زیادی با مدارک معتبر بیکار هستند.

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: باید روحیه گذشت در مردم افزایش یابد و دولت نیز با مردم خوشرفتار باشد و مردم را نیز تحت فشار قرار ندهد.
وی بیان کرد: ملت حق بزرگی بر گردن انقلاب دارد و رهبر انقلاب و امام خمینی(ره) بارها گفته‌اند که هر چه داریم از پا برهنه‌ها است.

استاد برجسته حوزه عنوان کرد: خداوند می‌فرمایند اگر بندگان استغفار کنند و بازگردند زندگی شیرین و گوارایی نسیبشان خواهد شد.
آیت الله علوی گرگانی گفت: خداوند به اندازه ظرفیت هر کس به او خیر و برکت خواهد داد و چنانچه بعد از تذکر، رفتار آنان اصلاح نشود عذابی عظیم آنها را در بر خواهد گرفت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٢-١٣٩٣, ١٧:١١

   

پر مبحث ترین ها