سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله شبیری زنجانی: کسی که پیرو نبی مکرم اسلام(ص) است اهل خشونت نیست

بروز شده : ۶-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:٠١    نسخه چاپی    
میدواریم شاهد رفع خشونت از جهان باشیم. کسی که پیرو نبی مکرم اسلام صلوات الله علیه و آله وسلم است اهل خشونت نیست و خشونت در دین رحمت جایگاهی ندارد.
آیت الله شبیری زنجانی در جمع گروهی از شیعیان پاکستان، صبر و شکیبایی آنان در مقابل مشکلات ایجاد شده توسط گروهک طالبان را ستودند.
به گزارش جماران به نقل از پایگاه خبری آیت الله شبیری زنجانی، گروهی از شیعیان پاکستان با حضور در دفتر این مرجع تقلید شیعیان به بیان مشکلات ایجاد شده توسط گروهک‌های تکفیری در این کشور پرداختند.
این مرجع تقلید شیعیان با ابراز تاسف از مشکلات ایجاد شده برای شیعیان در این مناطق،گفت: زجری را که شما تحمل می کنید و پایداری و صبری که برای حفظ اعتقاداتتان دارید در پیشگاه خداوند اجر عظیمی دارد.

حضرت آیت الله شبیری زنجانی گروهک های تکفیری را دشمن مشترک همه مسلمانان دانست و افزود: امیدواریم شاهد رفع خشونت از جهان باشیم. کسی که پیرو نبی مکرم اسلام صلوات الله علیه و آله وسلم است اهل خشونت نیست و خشونت در دین رحمت جایگاهی ندارد.
وی ادامه داد: ما وظیفه خود می دانیم که برای همه شیعیان و به ویژه شیعیان پاکستان دعای خیر داشته باشیم و امیدواریم به برکت اهل بیت علیهم السلام شاهد رفع مشکلات ایجاد شده در این کشور باشیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٢-١٣٩٣, ٢٠:٠١

   

پر مبحث ترین ها