سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله علوی گرگانی: نیروی انتظامی ایران باید با سایر کشور‌ها متفاوت باشد

به گونه‌ای رفتار کنید که مردم شما را ارزشمند بدانند، اگر در مکتب قرآن هستید باید بی‌تفاوت نبوده و با نیروی انتظامی موجود در سایر کشور‌ها فرق داشته باشید.
یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه نیروی انتظامی ایران باید با نیروی انتظامی در سایر کشور‌ها فرق داشته باشد، گفت: شما باید به گونه‌ای رفتار کنیم که مردم شما را ارزشمند بدانند، اگر در مکتب قرآن هستید باید بی‌تفاوت نباشید.

به گزارش مهر، آیت الله العظمی سید محمدعلی علوی گرگانی قبل از ظهر دوشنبه در دیدار تعدادی از فرماندهان نیروی انتظامی ضمن تبریک میلاد با سعادت امام علی(ع) اظهار داشت: دوره‌های با ارزشی برای شما اجرا می‌شود و باید از فرصتی که برایتان پیش آمده به خوبی استفاده کرده و از آن بهره ببرید در غیر این صورت این طرح جامع هدر می‌رود.

وی عنوان کرد: خداوند می‌فرماید قرآن کریم برای کسانی نازل شد که دل داشته باشند، دل مرکز عقل است و حواس لازم دارد و‌‌ همان دل مرکز تمرکز است و تمام قوا را از آن می‌گیرد.
استاد برجسته حوزه ابراز کرد: همیشه باید پیشینیان خود را نگریست و از آن‌ها عبرت بگیرید و نگذارید که شما عبرت دیگران شوید.
وی افزود: به گونه‌ای رفتار کنید که مردم شما را ارزشمند بدانند، اگر در مکتب قرآن هستید باید بی‌تفاوت نبوده و با نیروی انتظامی موجود در سایر کشور‌ها فرق داشته باشید.

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: خداوند بیان نعمت‌های خود را موجب نزدیکی بندگان به حق تعالی عنوان می‌کند، خدا کسی است که همه موجودات را آفرید و در آفرینش آنها بهترین کیفیت را قرار داد.
این مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: خلقت همه موجودات عالم از گل است و هراندازه دنبال کمال باشید به‌‌ همان میزان به ترقی کمال می‌رسید.

وی یادآور شد: خداوند بشر را به زیبایی خلق کرده و گله می‌کند که به جای شکرگزاری او را نافرمانی می‌کنیم و انجام گناه‌هایی همچون روزه نگرفتن و به جانیاوردن نماز به به این دلیل است که هنوز معرفت نسبت به خدا نیافته‌ایم.
آیت الله علوی گرگانی در پایان عنوان کرد: طرح جامع بصیرت برای بالا بردن روح شما است و باید از آن استفاده کنید تا این طرح هدر نرود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٣, ١۵:۵١

   

پر مبحث ترین ها