سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با بیش از ۵۰۰ مطلب؛

دانشنامه ولایت و رهبری در پایگاه اینترنتی حوزه به روز رسانی شد

بروز شده : ٧-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:٣٠    نسخه چاپی    
این دانشنامه با دو هزار و ۷۴۶ مطلب شامل؛ گزیده کتاب، پرسش و پاسخ، مقالات، چکیده پایان نامه، مجله از هم اکنون در بخش دانشنامه‌های پایگاه علمی، تحقیقاتی حوزه نت جهت استفاده علاقمندان قرار دارد.
دانشنامه ولایت و رهبری با افزایش ۵۴۶ مطلب توسط مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی به روز رسانی شد.

مدیر پایگاه اینترنتی حوزه صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دانشنامه ولایت و رهبری با افزایش ۵۴۶ مطلب به دو هزار و ۷۴۶ مطلب رسید و به روز رسانی شد.

حجت الاسلام احمد اکبری هدف از تدوین و به روز رسانی این دانشنامه را عشق و ارادت به مقام معظم رهبری و تقویت دانشنامه علمی ولایت و رهبری عنوان کرد گفت: این دانشنامه در سه نمایه اصلی «حکومت اسلامی»، «امام خمینی (ره)» و مقام معظم رهبری تدوین شده است.
وی ادامه داد: این دانشنامه با دو هزار و ۷۴۶ مطلب شامل؛ گزیده کتاب، پرسش و پاسخ، مقالات، چکیده پایان نامه، مجله از هم اکنون در بخش دانشنامه‌های پایگاه علمی، تحقیقاتی حوزه نت جهت استفاده علاقمندان قرار دارد.

مدیر پایگاه اینترنتی حوزه به نمایه‌های اصلی دانشنامه ولایت و رهبری اشاره و اظهارداشت: دین و دولت، ولایت فقیه، امام خمینی و ولایت فقیه، ولایت فقیه و مردم، آزادی در حکومت اسلامی، ولایت فقیه و قانون اساسی، اندیشه و نگاه و کتاب‌شناسی از نمایه‌های خواندنی این دانشنامه می‌باشند.

وی افزود: امام (ره)، زندگینامه و خانواده، ویژگی‌های فردی و رفتاری امام (ره)، مقام علمی امام (ره)، امام (ره)، حکومت اسلامی و انقلاب اسلامی، امام (ره)، ولایت فقیه و مرجعیت، امام (ره) و سیاست، امام (ره) و آیة الله خامنه‌ای از دیگر نمایه‌های اصلی این دانشنامه است.

مدیر پایگاه حوزه به نمایه‌های فرعی اندیشه‌ها و دیدگاه‌های امام (ره) و امام حوزه و دانشگاه اشاره کرد و بیان داشت: امام (ره) وحدت ملی و انسجام اسلامی، امام (ره) و زنان، امام (ره)، هنر و فرهنگ، ارتحال امام (ره)، وصیت نامه امام (ره)، مراکز و موسسات فعال با موضوع امام (ره) و امام (ره) در اینترنت از دیگر مطالب خواندنی این دانشنامه می‌باشد.

وی زندگی نامه آیت الله العظمی خامنه‌ای، اخلاق و وی‍ژگی‌های رفتاری مقام معظم رهبری و همچنین شخصیت و آثار علمی رهبر معظم انقلاب را از دیگر عناوین خواندنی دانشنامه ولایت و رهبری عنوان کرد.

علاقمندان می‌توانند جهت استفاده از این دانشنامه علمی به آدرس اینترنتی ذیل مراجعه کنند.http://www.hawzah.net/Hawzah/Subjects/Subjects.aspx?LanguageID=1&id=100

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٢-١٣٩٠, ٢٣:٣٠

   

پر مبحث ترین ها