سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله سبحانی: ملت ایران روز قدس یکپارچه علیه اسرائیل بخروشد

بروز شده : ١-٠۵-١٣٩٣, ١٢:٠٢    نسخه چاپی    
وي حضور در راهپیمایی و دادن شعار و محکوم کردن جنایات اسرائیل و استکبار جهانی را خواستار شد و اضافه کرد: بیت المقدس باید همیشه در اختیار مسلمین باشد اما عده‌ای از جای دیگر آمده و آن را اشغال کرده اند.
یکی از مراجع تقلید شیعیان تاکید کرد: ملت مسلمان ایران باید در راهپیمایی روز قدس یکپارچه علیه اسرائیل بخروشد و آن را محکوم کند.

آیت الله العظمی جعفر سبحانی بعد از ظهر سه شنبه در حاشیه درس تفسیر خود در گفتگو با خبرنگاران ضمن محکوم کردن حوادث غزه اضافه کرد: همه باید در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که امام خمینی(ره) آن را تعیین کرده‌اند در راهپیمایی حاضر شوند و علیه اسرائیل بخروشند و شعار دهند.

وی با اشاره به اهمیت بیت المقدس اظهار داشت: مسجد الاقصی قبله اول مسلمانان و محل عروج پیامبر(ص) است و از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین مسلمانان باید با چنگ و دندان آن را از اشغالگران پس بگیرند.

این مفسر قران کریم حضور در راهپیمایی و دادن شعار و محکوم کردن جنایات اسرائیل و استکبار جهانی را خواستار شد و اضافه کرد: بیت المقدس باید همیشه در اختیار مسلمین باشد اما عده‌ای از جای دیگر آمده و آن را اشغال کرده اند.

وی ادامه داد: قدس شریف از طرف عده‌ای نژاد پرست اشغال شده و حق مسلمانان را غصب کرده‌اند بنابراین اتحاد و همدلی در محکوم کردن اسرائیل برای بازپس گیری این مکان مقدس ضروری است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۵-١٣٩٣, ١٢:٠٢

   

پر مبحث ترین ها