سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله صافی: مسئولان برای رفع مشکلات محرومان و بیکاری جوانان چاره‌اندیشی کنند

اینجانب از دولت و مسئولان مربوطه می‌خواهم نسبت به حفظ ارزش‌ها بیشتر توجه کنند و برای رفع مشکلات محرومان به ویژه بیکاران و جوانان عزیز و رفاه آنان تلاش بیشتری کنند.
آیت الله صافی گلپایگانی با اشاره به اینکه از دولت و مسئولان مربوطه می‌خواهم نسبت به حفظ ارزش‌ها بیشتر توجه کنند، گفت: همچنین برای رفع مشکلات محرومان به ویژه بیکاران و جوانان عزیز و رفاه آنان تلاش بیشتری انجام شود.

آیت الله صافی گلپایگانی در پیامی به کنگره بزرگداشت شهدای گلپایگان اظهار کرد: اگر هویت دینی این مملکت تغییر کند، عمل به احکام الهی تضعیف شود و به حکم اسلامی حجاب، بی‌اعتنایی و بی‌احترامی گردد، همه مسئولیم.
در متن پیام مرجع تقلید شیعیان به همایش تجلیل و تکریم شهدای شهرستان گلپایگان آمده است: سلام بر آنان که جان‌های عزیز خود را در طبق اخلاص گذاشته و برای دفاع از آرمان‌های مقدس اسلامی و حفظ ارزش‌ها و اصول آن با تحمّل صدمات و زحمات زیاد، شربت شهادت نوشیدند و زندگی خود را جاودانه کردند.

در ادامه این پیام تصریح شده است: سلام بر شهیدان گلگون کفن گلپایگان؛ شهر احیاء ارزش‌های دینی، شهر مردم غیور و شرافتمند و شهر انسان‌های آزاده؛ شهری که تعداد زیادی از بهترین جوانان عزیز خود را برای دفاع از کشور اسلامی و برای حفظ و نگهداری انقلاب شکوه‌مند اسلامی در مقابل دشمنان اسلام و دست نشانده‌های استکبار جهانی و رژیم جنایتکار و منحوس بعثی بسیج نمود و آنان با سبقت‌ گرفتن از خود در نبرد با دشمنان، جان شریف را اهداء کردند.

در پیام آیت الله صافی گلپایگانی خاطرنشان شده است: آنان که رفتند به وظیفه عمل کردند و امروز ما در مقابل خون‌های پاک آن‌ها مسئولیم که باید از اهداف بلند آنان پاسداری کنیم و پاسداری امروز ما امر به معروف و نهی از منکر و اقامه شعائر دینی است.
در این پیام تصریح شده است: امروز، دولت و ملت ما همه باید خود را مسئول بدانند. اگر هویت دینی این مملکت تغییر کند، عمل به احکام الهی تضعیف شود و به حکم اسلامی حجاب، بی‌اعتنایی و بی‌احترامی گردد همه مسئولیم.

به گزارش مرکز خبر حوزه، در ادامه این پیام خاطرنشان شده است: اینجانب از دولت و مسئولان مربوطه می‌خواهم نسبت به حفظ ارزش‌ها بیشتر توجه کنند و برای رفع مشکلات محرومان به ویژه بیکاران و جوانان عزیز و رفاه آنان تلاش بیشتری کنند.
در بخش پایانی این پیام عنوان شده است: در خاتمه از مردم شریف گلپایگان به ویژه روحانیت محترم و مسئولان گرامی درخواست دارم هویت مذهبی این شهر را حفظ نموده و وسیله پیشرفت‌های علمی و اخلاقی آن را فراهم کنند. حقیر هم همیشه برای شما دعا می‌کنم و ملتمس دعا هستم. موفق و مؤید باشید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٧-١٣٩٣, ١۵:٠۵

   

پر مبحث ترین ها