سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ریشه اختلاس های سه هزار میلیاردی از حاکم شدن روابط بر ضوابط است

وی با تاکید بر اهمیت رسیدگی به مشکلات مردم اضافه کرد: با شرایط تحریم و تورم های موجود و در آمدهای کم، ‏باید با مدیریت صحیح از فشار به مردم جلوگیری شود.
آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از اساتید برجسته حوزه علمیه قم گفت : ریشه اختلاس های سه هزار میلیاردی از سفارش پذیری و حاکم شدن روابط بر ضوابط است.

به گزارش مرکز خبر حوزه، وی روز سه شنبه در دیدار مدیرکل تعاون ، ‏کار و امور اجتماعی استان قم افزود: متاسفانه برخی ارتباطات در برخی از ادارات با اصول اسلامی سازگار نیست.

وی با تاکید بر اهمیت رسیدگی به مشکلات مردم اضافه کرد: با شرایط تحریم و تورم های موجود و در آمدهای کم، ‏باید با مدیریت صحیح از فشار به مردم جلوگیری شود.

وی درادامه با بیان اینکه مراقب قلم، زبان و اقدامات خود باشید ، گفت: مراقب باشید قلم و کارهای شما مخالف ضوابط ‏نباشد، گاهی برخی خواسته ها، زیاده خواهی می شود که باید هوشیار بود تا تبعیضی درکارها صورت نگیرد.‏

این استاد حوزه علمیه قم با بیان این که برخی مواقع توقعات واهی از مسئولین می شود اظهارداشت: کشوری که افتخارش ولایت فقیه است، چرا باید اختلاس های سه هزار میلیاردی صورت بگیرد، ریشه این مفاسد بیشتر از همین سفارشات است.

آیت الله علوی گرگانی با بیان این که ارتباطات و خواسته های واهی و باج خواهی موجب رنجش دلسوزان نظام می شود با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) اظهار داشت: هرکسی که امور مردمی را به ‏دست گرفت باید مسئله مراوده با مردم را در نظر بگیرد، ولی متاسفانه ارتباطات در برخی از ادارات با اصول اسلامی ‏سازگار نیست.‏
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٩-١٣٩٣, ٢١:۴٠

   

پر مبحث ترین ها