سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حادثه تروریستی پاکستان نتیجه تعلیمات وهابیت تکفیری است

چه تعلیماتی به این افراد جانی، آدمکش، بی وجدان و حیوان صفت می دهند که به خود اجازه می دهند در خانه خدا، افراد بیگناه، زن و بچه را به خاک و خون بکشند؟

آیت الله 'ناصر مکارم شیرازی' از مراجع تقلید، با تاکید بر اینکه اقدامات تروریستی در هرکجا واقع شود محکوم است، گفت: حادثه تروریستی پاکستان نتیجه تعلیمات وهابیت تکفیری است.
 
به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله مکارم شیرازی، این مرجع تقلید روز یکشنبه در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم قم، ضمن محکوم کردن کشتار شیعیان مظلوم پاکستان تصریح کرد: در این جنایت که وهابیت تکفیری مرتکب شد، حدود صد نفر بیگناه کشته و زخمی شدند.

وی تاکید کرد: ما این جنایت را شدیدا محکوم می کنیم؛ اقدامات تروریستی در هرکجا واقع شود محکوم است.

آیت الله مکارم شیرازی با بیان اینکه اینها همه آثار شجره خبیثه ملعونه وهابیت تکفیری است، اظهار داشت: چه تعلیماتی به این افراد جانی، آدمکش، بی وجدان و حیوان صفت می دهند که به خود اجازه می دهند در خانه خدا، افراد بیگناه، زن و بچه را به خاک و خون بکشند؟

وی افزود: کجای تاریخ بشر چنین چیزی را به خاطر دارد؟ باید ریشه این شجره خبیثه را از طرق معقول خشکانید تا شیعه و سنی و همه مردم جهان راحت شوند.

روز جمعه هفته گذشته درحالی که گروهی از شیعیان پاکستان به نمازگزاری در مسجدی در ایالت سند این کشور مشغول بودند انفجار یک بمب موجب کشته شدن 60 تن از نمازگزاران و مجروح شدن ده ها نفر از آن ها شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١١-١٣٩٣, ٢٣:٣۶

   

پر مبحث ترین ها