سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مسؤول دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی خبر داد:

واحد پاسخگویی به سوالات شرعی بانوان در دفتر آیت الله مکارم شیرازی راه اندازی شد

بروز شده : ۴-٠٣-١٣٩٠, ٠٣:٢٩    نسخه چاپی    
با هدف تسهیل امر پاسخگویی به احکام شرعی بانوان و به علت درخواست‌های مکرر مقلدان این مرجع تقلید، واحد پاسخگویی به سؤالات شرعی ویژه بانوان در دفتر حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی راه‌اندازی شد.
مسؤول دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی از راه اندازی واحد پاسخگویی به سئوالات شرعی بانوان در دفتر این مرجع تقلید خبر داد.


ترابعلی دولتمند، مسؤول دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا گفت: با هدف تسهیل امر پاسخگویی به احکام شرعی بانوان و به علت درخواست‌های مکرر مقلدان این مرجع تقلید، واحد پاسخگویی به سؤالات شرعی ویژه بانوان در دفتر حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی راه‌اندازی شد.

وی افزود: این واحد از 24 اردیبهشت ماه فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرده است و هم‌اینک دو نفر از بانوان طلبه جامعه الزهرا پاسخگوی سؤالات شرعی بانوان در زمینه‌های مختلف هستند.

دولتمند خاطر نشان کرد: بانوان می‌توانند جهت پرسیدن سؤالات شرعی خود همه روزه از ساعت 8 صبح تا 13 عصر با شماره 7840004 تماس بگیرند.

وی یادآور شد: همچنین از ماه گذشته واحد پاسخگویی به سؤالات شرعی بانوان با حضور هشت نفر از بانوان فارغ‌التحصیل حوزه های علمیه و مجرب در امر احکام شرعی در دفتر تهران این مرجع تقلید راه‌اندازی شده و با بهره گیری از ده خط تلفن ویژه آماده پاسخگویی به سوالات شرعی و اعتقادی بانوان از سراسر کشور است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٣-١٣٩٠, ٠٣:٢٩

   

پر مبحث ترین ها