سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تسلیت آیات عظام شبیری، نوری و سبحانی به رئیس جمهور

بروز شده : ٢-٠١-١٣٩۴, ١٨:١٢    نسخه چاپی    
پیش از این نیز حضرت آیات عظام صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی و موسوی اردبیلی و حضرات آیات محمد یزدی، مرتضی مقتدایی و سیدهاشم حسینی بوشهری به صورت تلفنی و صدور پیام، درگذشت مادر رئیس جمهوری را به وی تسلیت گفتند.

حضرات آیات عظام شبیری زنجانی، نوری همدانی و سبحانی درگذشت مادر رئیس جمهوری را به حجت‌الاسلام روحانی تسلیت گفتند.

 

به گزارش مهر، آیت‌الله سیدموسی شبیری زنجانی در تماس تلفنی با حجت‌الاسلام حسن روحانی رحلت مادر وی را تسلیت گفت و از خداوند متعال برای روح آن فقیده سعیده، طلب رحمت و مغفرت و برای بازماندگان آن مرحومه، صبر، اجر و سلامتی مسالت کرد.

آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی نیز با صدور پیامی خطاب به رئیس جمهور آورده است: درگذشت والده محترمه رحمه الله علیها که از لحاظ تعهد و فرهنگ بالای درک انقلاب اسلامی بسیار ممتاز بوده است و در فضیلت و شایستگی همین اندازه که فرزند برومندی مانند جنابعالی را تربیت کرده است، کفی بها فضلاً و فضیلتاً تسلیت عرض می‌نمایم. از خداوند متعال برای آن مرحومه غفران و برای کلیه بازماندگان آن خاندان محترم صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.

آیت‌الله العظمی جعفر سبحانی نیز در تماس تلفنی با رئیس جمهوری درگذشت مادر وی را تسلیت گفت و برای آن مرحومه مومنه و فداکار، رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت کرد.

رئیس جمهور نیز متقابلا با آرزوی سلامتی برای مراجع تقلید از ابراز همدردی این بزرگواران تشکر کرد.

پیش از این نیز حضرت آیات عظام صافی گلپایگانی، مکارم شیرازی و موسوی اردبیلی و حضرات آیات محمد یزدی، مرتضی مقتدایی و سیدهاشم حسینی بوشهری به صورت تلفنی و صدور پیام، درگذشت مادر رئیس جمهوری را به وی تسلیت گفتند.

 

پیام تسلیت تولیت آستان مقدس قم به رئیس جمهور

تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) و امام جمعه قم نیز با صدور پیامی، ارتحال والده مکرمه رئیس جمهور را تسلیت گفت.

متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمد سعیدی بدین شرح است:

محضر گرامی رئیس جمهور محترم، حجت الاسلام حسن روحانی (زیده عزه)

خبر درگذشت والده ماجده حضرتعالی موجب تأثر و تأسف گردید؛ امیدوارم در ایام عزاداری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها، آن مادر گرامی نیز مورد شفاعت خاصه آن حضرت قرار گیرد.

به جنابعالی و بستگان مکرم این مصیبت را تسلیت گفته و از خداوند متعال برای ایشان علو درجات و رحمت واسعه الهی را خواستارم.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠١-١٣٩۴, ١٨:١٢

   

پر مبحث ترین ها