سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله حسینی بوشهری:

طرح آرامش بهاری در عرصه تبلیغ دین می‌درخشد

طی بازدیدی که از روند اجرای طرح آرامش بهاری در قم و به واسطه حضور در غرفه‌های مختلف خیمه معرفت در مزار مقدس شیخان داشتم، تلاش دست اندرکاران اوقاف قم مشهود بود.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: اداره کل اوقاف قم و تمام دست اندرکاران و مبلغان طرح آرامش بهاری در عرصه تبلیغ دین به خوبی می‌درخشند.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری امروز در جریان بازدید از خیمه معرفت مزار مقدس شیخان اظهار کرد: امروز توفیقی دست داد تا در سالروز حماسه یوم‌الله ۱۲ فروردین ۵۸ و روز جمهوری اسلامی در این مکان مقدس حضور داشته باشم.

وی افزود: طی بازدیدی که از روند اجرای طرح آرامش بهاری در قم و به واسطه حضور در غرفه‌های مختلف خیمه معرفت در مزار مقدس شیخان داشتم، تلاش دست اندرکاران اوقاف قم مشهود بود.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم تلاش زیادی برای اجرای موفقیت‌آمیز طرح آرامش بهاری در قم داشته است گفت: طلاب و فضلای حوزوی نیز در قالب مبلغان اوقاف، در این خیمه‌های معرفت زحمات زیادی می‌کشند.

وی ادامه داد: امیدوارم خداوند بر توفیقات اداره کل اوقاف قم و تمام دست اندرکاران این طرح بیفزاید زیرا این افراد در عرصه تبلیغ دینی به خوبی می‌درخشند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠١-١٣٩۴, ٢٠:٣٣

   

پر مبحث ترین ها