سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله مقتدایی: قطع رابطه ایران و عربستان مورد تائید مراجع است

بروز شده : ٣-٠٢-١٣٩۴, ٢٢:٠٨    نسخه چاپی    
دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور گفت: قطع رابطه دیپلماتیک ایران با عربستان خواست ملت عزیز و عزتمند ایران و مورد تایید مراجع بود.

 دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور گفت: قطع رابطه دیپلماتیک ایران با عربستان خواست ملت عزیز و عزتمند ایران و مورد تایید مراجع بود.

به گزارش فارس، آیت الله مرتضی مقتدایی ظهر امروز در حاشیه بزرگداشت همایش «خادم شریعت» در جمع خبرنگاران در تشریح نظر خود پیرامون تایید قطع رابطه ایران با عربستان با توجه به جنایات اخیر آل‌سعود علیه مردم یمن و حادثه فرودگاه جده اظهار کرد: قطع رابطه دیپلماتیک ایران با عربستان و توقف سفرهای عمره مفرده از سوی ایران پس از اتفاقات و تجاوزات اخیر خواسته ملت عزیز و عزتمند ایران بود.

وی بیان کرد: قطع رابطه با عربستان متجاوز امری بود که مورد تأیید همه مراجع دینی و شرعی بود و ملت شریف، عزیز و با عزت ایران بر آن تاکید داشتند.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به اینکه این قطع رابطه باید تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه یابد، تصریح کرد: عربستان با تجاوزات و آغاز جنگ کودکانه‌ علیه ملت مقاوم یمن، کوس رسوایی خود را به صدا درآورد و تنفر ملت‌های جهان را علیه خود برانگیخت.

 

telegram 19dey.com
یک بنده خدا    5 اردیبهشت 1394 16:33
هر دولت قابل و کاردانی به تنها چیزی که بسیار بسیار کم فکر می کند،قطع روابط با کشورهای دیگر است.واصولا قطع روابط ناشی از ضعف است و علامت پیدایش کسری در هنر گفتمان موثر،مگر اینکه به دلایل منطقی خلاف آن اثبات گردد.بنابراین لطفا نظر خودتان را به حساب نظر ملت نگذارید .از کجا حکم صادر می کنید که نظر ملت هم موافق با قطع روابط است؟نظر سنجی علمی و آماریتان کو؟اگر دارید لطفا ما را هم روشن بفرمایید وگرنه فکر نمی کنم همینجوری بنام ملت چیزی را گفتن درست باشد.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٢-١٣٩۴, ٢٢:٠٨

   

پر مبحث ترین ها