سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

73 اثر آیت الله العظمی مکارم برای استفاده در تلفن همراه

به تازگی 73عنوان از کتب حضرت آیت الله مکارم شیرازی را با فرمت java، روی سایت این مرجع تقلید برای استفاده در تلفن همراه قرار داده ایم.
مسئول بخش نرم افزاری دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی از 73 عنوان کتب حضرت آیت الله مکارم شیرازی با فرمت java، برای استفاده در تلفن همراه خبر داد.

 حجت الاسلام و المسلمین مهدی دربانی مسئول بخش نرم افزاری دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی، در گفت وگو با خبرنگار مرکز خبر حوزه، در مورد آخرین محصولات نرم افزاری دفتر این مرجع تقلید، اظهار داشت: به تازگی 73عنوان از کتب حضرت آیت الله مکارم شیرازی را با فرمت java، روی سایت این مرجع تقلید برای استفاده در تلفن همراه قرار داده ایم.

وی افزود: «در جست وجوی خدا»، «اسلام در یک نگاه»، « مشکلات جنسی جوانان»، «ارتباط با ارواح»، «انواع رساله های احکام حضرت آیت الله مکارم شیرازی»، «احکام بانوان»، «عزاداری»، «احکام خانواده»، «پیام امیرالمؤمنین(ع)»، «امید جوانان»، «شیوه همسرداری در خانواده نمونه»، «معاد و جهان پس از مرگ»، «طرق فرار از ربا»، «تقیه سپری برای مبارزه عمیق تر» و ...، از برخی عناوین 73کتابی است که به تازگی برای استفاده در موبایل ها، روی سایت حضرت آیت الله مکارم شیرازی قرار گرفته است.

مسئول بخش نرم افزاری دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: کتاب هایی که در حال حاضر به صورت فرمت «java»، در سایت اینترنتی معظم‌له قرار گرفته است، با عنایت ویژه این مرجع تقلید دسترسی به آن ها به صورت رایگان امکان پذیر است.

وی افزود: البته بنابر فتوای این ایشان استفاده های تجاری از این نرم افزارها ممنوع است و هیچ کس حق خرید یا فروش آن ها را ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین دربانی اضافه کرد: از ویژگی های مطلوب این نرم افزارها این است که بر روی اکثر دستگاه های موبایل به آسانی نصب می شود  و کمترین محدودیت نصب در آن‌ها مشاهده می شود.

وی افزود: این نرم افزارها، پس از نصب بر گوشی تلفن همراه، از نظر کار نرم افزاری، به راحتی قابل استفاده است.

مسئول بخش نرم افزاری دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پایان، گفت: علاقه مندن به این نرم افزارها می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی آن ها را دانلود و برای استفاده روی گوشی‌های همراه خود نصب کنند.

 
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩٠, ٢٠:٠۴

   

پر مبحث ترین ها