سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عدم غفلت از مکر و حیله استکبار، از دستاوردهای انقلاب است

آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: عدم غفلت از مکر و حیله استکبار از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.


 
به گزارش مرکز خبر حوزه، این مرجع تقلید روز دوشنبه در دیدار با گروهی از مرزبانان ناجا افزود: تاکید رهبر معظم انقلاب بر حفظ عزت اسلام در مذاکرات هسته ای از مصادیق عدم غفلت از مکر و حیله استکبار جهانی است.

وی با تاکید بر شناخت فرهنگ نظام ولایی، دستاوردها و برکات آن، ابراز داشت: نخستین برکت نظام ولایی، ولایت فقیه است که ما را از چنگال سلاطین و مستکبرین نجات داده است.

وی با اشاره به قدرت های امام خمینی(ره) در سرکوب رژیم پهلوی و استکبار اظهار داشت: باید دستاوردهای انقلاب و نظام را برای مردم تشریح کرد تا بیشتر آشنا شده و شکرگزار باشند.

این مرجع تقلید مطالعه وصیت نامه های شهدا را بسیار آموزنده و راهگشا ذکر کرد و افزود: شهدا به دستور ولایت فقیه راهی جبهه های حق علیه باطل شده و جانفشانی کردند و اگر امروز استکبار از ایران اسلامی می هراسد به آن دلیل است که برای ما شهادت گوارا و مرگ، مهمانی خدا است.

وی خودباوری را به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ذکر کرد که خشم استکبار را به همراه داشته است و افزود: امنیت نیز از دستاوردهای انقلاب است و این که امروز امنیت ایران در هیچ کشور منطقه وجود ندارد به برکت انقلاب اسلامی می باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩۴, ٠٠:١٧

   

پر مبحث ترین ها