سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ابراز نگرانی آیت الله علوی گرگانی از برخی حرکات نامتعارف در قم

آیت الله سیدمحمدعلی علوی گرگانی از اساتید برجسته حوزه گفت: متاسفانه حرکاتی از بعضی افراد در شهر قم مشاهده می شود که جای نگرانی دارد و این نوع حرکات با آداب و رسوم مسلمانان و به خصوص جایگاه حضرت فاطمه معصومه(س) مطابقت ندارد.


به گزارش مرکز خبر حوزه، وی روز دوشنبه در دیدار جمعی از سپاهیان افزود: جایگاه قم در گذشته و دوران انقلاب بسیار مورد احترام مردم بوده و آن هم به دلیل حضور مرقد حضرت معصومه(س) مراجع و علما در این شهر است.
آیت الله علوی گرگانی اضافه کرد: مردم احترام علما را نگه می دارند و حجاب و عفتشان را رعایت می کنند؛ در شرایط کنونی دشمن با برنامه ریزی در عرصه فرهنگ تلاش می کند تا روحانیت جایگاه خود را در نزد مردم از دست بدهد.
وی با بیان اینکه انسان در هر لباس و منصبی است، باید قدر موقعیت و جایگاه خود را بداند، اظهار داشت: مهمترین هدف مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید خدمت به جامعه و احساس مسئولیت نسبت به همنوعان باشد.
وی با اشاره به اینکه خدمت به نظام جمهوری اسلامی از بهترین خدمات است، گفت: کسانی که در این نظام خدمت می کنند لازم است از هر لحاظ الگو برای سایر کشورهای اسلامی باشند و طوری رفتار کنند که مایه زینت حضرت ولی عصر(عج) شوند.ک/1

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-٠٧-١٣٩۴, ١٩:۴١

   

پر مبحث ترین ها