سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دفتر آیت الله سیستانی؛

آیت الله سیستانی در سلامتی کامل به سر می برند

دفتر آیت الله "سید علی سیستانی" –مرجع عالیقدر جهان تشیع-شایعات سکته و حمله قلبی و ابتلای ایشان به بیماری را تکذیب و تأکید کرد آیت الله سیستانی در سلامت کامل به سر می برند.

دفتر آیت الله "سید علی سیستانی" –مرجع عالیقدر جهان تشیع- شایعات سکته و حمله قلبی و ابتلای ایشان به بیماری را رد و تأکید کرد آیت الله "سیستانی" در سلامت کامل به سر می برند و به صورت معمول، از میهمانان خود استقبال می کنند.

سایت اطلاع رسانی دفتر آیت الله "سیستانی" در نجف اشرف به نقل از یک منبع مسئول نوشت: "آیت الله "سیستانی" در سلمات کامل به سر می برند و طی روزهای گذشته، به صورت معمول از میهمانان و زائرین خود استقبال کرده اند؛ براین اساس و بدینوسیله، تمامی شایعاتی که برخی رسانه در خصوص بیماری ایشان و عدم دیدارشان با زائران نقل کرده اند را تکذیب می کنیم."

این منبع از رسانه ها خواست تا در نقل اخبار خود دقت بیشتری به خرج دهند و به آنچه از طریق سایت های ارتباط جمعی با اهداف سیاسی خاص منتشر می شود، استناد نکنند.

گفتنی است چندی پیش، برخی رسانه ها و سایت های ارتباط جمعی، اخباری را منتشر کرده بودند که از ابتلای آیت الله سیستانی" این مرجع عالیقدر جهان تشیع به بیماری حکایت داشت.

 

منبع شبستان

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٨-١٣٩۴, ١١:۴٠

   

پر مبحث ترین ها