سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی:

مرحوم صدوقی در راه اعتلای کلمه حق تلاش فراوانی کرده است

 اینجانب این مصیبت وارده را به بیت شریف شهید آیت‌الله صدوقی و مقام معظم رهبری و علما اعلام و مردم متدین و شریف استان یزد تسلیت گفته و علو درجات آن فقید سعید و برای بازماندگان صبر و اجر را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.
آیت‌الله علوی گرگانی با صدور پیامی ارتحال حجت‌الاسلام صدوقی را تسلیت گفت و افزود: این عالم جلیل القدر در کنار پدر بزرگوارشان در راه اعتلای کلمه حق تلاش فراوانی کرده است.
 در پیام آیت‌الله سیدمحمد علوی گرگانی آمده است: خبر درگذشت مرحوم مغفور خلدآشیان حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ محمدعلی صدوقی موجب تاسف و تاثر شد. این عالم جلیل‌القدر که از هنگام جوانی در کنار پدر بزرگوارشان مرحوم آیت‌الله صدوقی شهید محراب در راه اعتلای کلمه حق تلاش فراوان کرده و در سنگر امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه وظیفه دینی و انقلابی را به نحو احسن انجام داد که ان شاء الله نزد خداوندش ماجور خواهد بود.
در ادامه این پیام تاکید شده است: اینجانب این مصیبت وارده را به بیت شریف شهید آیت‌الله صدوقی و مقام معظم رهبری و علما اعلام و مردم متدین و شریف استان یزد تسلیت گفته و علو درجات آن فقید سعید و برای بازماندگان صبر و اجر را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۴-١٣٩٠, ٢٣:۵٨

   

پر مبحث ترین ها