سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طبعت بلند و فحش و نفرینت به روز باد(طنز)

طرف عامل نفوذی باشد و بعد ادعایی را در سطح رسانه ها مطرح کند و بعد انقدر سفسطه باز باشد که نتواند در مقابل این جمله که مرده شورشما را ببره که دروغگویید از خودش به شیوه ای منطقی دفاع کند؟ خب معلوم است که چاره ای جز شستنش باقی نمی ماند..
محدثه نجف زاده در ستون خط خطی روزنامه 19 دی:

هفته گذشته تعدادی از رسانه ها اعلام کردندکه جناب کوچک زاده و دوتن دیگر از نمایندگان از وزیر علوم شکایت کردند. جناب کوچک زاده هم در اینباره اظهار داشتند: من در تماس تلفنی یکی ازهمکاران نفوذی ها در عرصه رسانه، که البته وی را شایسته عنوان خبرنگار نمی دانم، بلکه از عناصر نفوذی در حوزه خبر و رسانه می دانم، اعلام کردم "من هیچ شکایتی از آقای فرجی دانا ندارم " اما به هیچ وجه این بخش از حرف را که مورد سوال اصلی شان بود منتشر نکردند اما بخشی از اظهاراتم که عنوان کردم "مرده شور شما را ببره که دروغگویید" برجسته می شود؛ این نشان می دهد حاضرند مرده شورشان را ببرد ولی از دروغشان دست بر ندارند!!

البته همیشه حق با جناب کوچک زاده است، همیشه! طرف عامل نفوذی باشد و بعد ادعایی را در سطح رسانه ها مطرح کند و بعد انقدر سفسطه باز باشد که نتواند در مقابل این جمله که مرده شورشما را ببره که دروغگویید از خودش به شیوه ای منطقی دفاع کند؟ خب معلوم است که چاره ای جز شستنش باقی نمی ماند...از آنجاییکه جناب کوچک زاده خیلی دلشان پر است و نمی خواهیم بیش از این حرصشان دهیم و پیرامون این مطلب ازشان سوالی کنیم و خدای ناکرده مارا هم به مرده شورهای عزیز بسپارند، و از آنجاییکه عامل نفوذی که ایشان هم حوالشان دادند به مرده شور که عامل نفوذی است و تکلیفش معلوم! بنابراین آنچه به نظرمان در دیالوگ این دونفر( جناب کوچک زاده و عامل نفوذی) گذشته را خدمتتان ارائه می کنیم:

عامل نفوذی: سلام آقای نماینده! شما چطورید؟ دوستان شیرین جبهه پایداری و دوستان آن ها چطورند؟ حال و احوال!

کوچک زاده: خب! بفرما! منظور! حالا بالفرض هم ما خوب باشیم! به شما چه؟ سوال!

عامل نفوذی: خب از کلامتان معلوم است که خودتان هستید و خیالمان هم بابت حالتان راحت شد! جناب نماینده محترم می خواستم بدانم شما و دوتا از دوستانتان از این جناب وزیر علوم طفلی شکایت کردید؟

کوچک زاده: مردک توخجالت نمی کشی! نه تو حیا نمی کنی؟ ای ........( بوق)....... شده! ای .............ی! ای هرزه نگارِ .............! چرا بیخود و بی جهت شایعه می پراکنی؟ بنده در جلسه رای اعتماد از ایشان حمایت کردم اگرچه به خاطر برخی انتسابات نابه جا ازشان گله دارم اما دیگه نمیام شکایت کنم! این حرفا مال امثلا شماس زنجیره ای های شیره ایِ.....................

عامل نفوذی: آقا چرا توهین می کنی؟ چه خبره که مارو به فحش کشیدی؟ خب یه کم خودت رو کنترل کن و نهایتا بگو نه بنده شکایت نکردم! اینکه فحش و فحش کشی نداره، شما مثلا نماینده مجلس هستید؟

کوچک زاده در حالی که برافروخته است و صدتا امثال جناب رسایی و جناب حسینیان هم نمی توانند آرامشان کنند: مردک هرزه نگارِ........... من که گفتم شکایتی از ایشون ندارم، اما مطئمنم شما این بخش از سخنانم رو نمی گید، تازه کو تا فحش و فحش کشی و عصبانیت رو ببینی! امثال شماها که این زبون آدمی زاد حالیتون نمیشه، باید داد .................... کنن! باید داد طوری باهاتون برخورد کرد که به ..........................بیفتید! بعله، همچین دم از منطق می زنی که انگار نه انگار خودت عامل نفوذیِ وطن فروش بی ..........س هستی! اگه راست میگی یه روز بیا صحن جلسه علنی مجلس تا حالیت کنم!

عامل نفوذی که دیگر رنگ به رخساره ندارد و گوش هایش سرخ شده: بالاخره ما چی بزنیم؟ بزنیم شکایت کردن؟

کوچک زاده با جمله طلایی: ای مرده شور شما رو ببرد که حاضرید دروغ بگویید! کاش یه جای سوزن ته گردی اینجا بود که نشونت می دادم! شماها رو باید شبانه بیان و ببرن تا بفهمید چطور مطلب کار کنید! شما که فرق بین ...............با ...............نمی دونید باید....

اینجا بود که گویا تلفن از جانب یکی از دوطرف که احتمالا عامل نفوذی بوده و یا به احتمال قوی تر شخص سومی به اسم مخابرات که دلش نمی خواست این مکالمه سالم و مفید و خانواده پسند بیش از این طول بکشد قطع شده.! به هر روی در این مکالمه کاملا مشخص است که مقصر عامل نفوذی بوده! حقیقت این است که رسانه ها بیخود روی ایشان حساس شده اند نه اینکه ایشان بخواهد رسانه ها را روی خودش حساس کند! در نهایت مهم این نیست که عوامل نفوذی و هرزه نگارها چه بخشی از سخنان ایشان را منتشر کردند، مهم این است که جناب کوچک زاده مثل یک نماینده اصیل از انتشار یک خبر کذب جلوگیری کردن! بنابراین به افتخارشون!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-١٠-١٣٩٢, ٠٧:٣١

   

پر مبحث ترین ها