سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برای استیضاح گزینه 1 را ارسال کنید(طنز)

امضا نمی کنید که نمی کنید! بهتر! بهتر که این طرح به امضای امثال شمایی سیاه نشود! خودمان می دانیم با دولت یازدهم چه کنیم!
محدثه نجف زاده در روزنامه 19دی نوشت: در اخبار آمده بود، بنابر فراخوان‌هايي كه برخي نمايندگان در گفت‌وگو با برخي سايت‌هاي خبري داشته‌اند، امضاهاي تلفني و پيامكي همچنان ادامه دارد و نمايندگان مي‌توانند از طريق تماس تلفني و پيامكي تمايل خود را براي امضاي طرح استيضاح وزیر آموزش و پرورش به طراحان استيضاح اعلام كنند.

یک عدد پیامک جهت استیضاح وزیر:

( ابتدا آهنگ سوت بلبلی، خودبلبلی، سکه ای، تشویقی، دیری دینگی.... خلاصه چیزی به عنوان آهنگ پیامک و سپس انگشت شصت نماینده ملت و باز شدن صفحه کلید) متن پیامک ارسالی:

نماینده محترم، دوست گرامی و سرور ارجمند، ای هم حزبی و ای دلسوز میهن، هم اکنون که روزهای پراسترس انتخابات سپری شده است و هم شما و هم ما می دانیم که بازی از چه قرار است، برخودلازم دانستیم که عمر دولت یازدهم به 6 ماه نرسیده وظیفه نمایندگی خود را به یادآ.ورده و در این راستا هرچه در توانمان است برای پاسداشت حقوق ملت در دوره جدید و جبران تمام بی مسئولیتی های همه مجالس ملی تاریخ ایران به کار گیریم، چنانچه قصد همکاری برای تحقق این آرمان و اتوپیا را دارید عدد صندلی خود در مجلس را به شماره .........ارسال فرمایید. چنانچه قصد امضای این طرح را ندارید کلمه لغو را به همان شماره قبلی ارسال کنید.

پیامک ارسالی پس از ارسال شماره صندلی توسط نماینده جهت امضای طرح استیضاح: نماینده گرامی! ای وجدانت بیدار و ای دشمنت بیمار! ای که با سلسله زلف دراز آمده ای! ای خرم از فروغ رخت لاله زار عمر! ای پسته تو خنده زده بر حدیث قند! ای که انشای عطارد صفت شوکت توست! ای قصر دل افروز که منزلگه انسی! بابت امضای قشنگ و پیامک دلکشتان تا عمر داریم سپاسگزاریم! نمی دانید که با همین یک پیامک چگونه مام میهن را نجات داده و وظیفه خطیر خود را به سرانجام رسانده اید! وعده ما طرح استیضاح بعدی، فردا همین موقع! امضایی دیگر!

پیامک ارسالی پس از ارسال گزینه لغو به منظور عدم امضای طرح استیضاح: ای فرد به اصطلاح نماینده! ای مثلا گرامی! به اندازه تمام موهای سرتان برایتان متاسفیم! ما که می دانیم از چه کسانی خط گرفته اید! ای لیاخف روسی لایقتان! ای محمدعلی شاه زمان! ای تقی زاده های دوران! ای سازشکاران حیران! ای آبستراکسیون سازان دل داده به بیگانگان! امضا نمی کنید که نمی کنید! بهتر! بهتر که این طرح به امضای امثال شمایی سیاه نشود! خودمان می دانیم با دولت یازدهم چه کنیم! کاری کنیم که پای تک تک وزرا از فرط رفت و آمد در راهرو های مجلس میخچه و تابَل زده و چنان مسیر صحن علنی و کمیسیون ها در ذهنشان حک شود که چشم بسته هم راهشان را بیابند! حالا نشانتان خواهیم داد! پس چی که این وزرا باید تاوان هشت سال گذشته را هم پس دهند؟ می خواستند وزیر نشوند! بنشینید و نظاره کنید!

ما: o:

نماینده های امضا نکرده: o:

وزرا: :((

نماینده های امضا کننده: ((:

ارسال کننده های پیامک: ((:
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٢-١٣٩٢, ١١:٣٠

   

پر مبحث ترین ها