سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ادامه واکنش ها به سفر اشتون:

خواهر بروس لی در میدان نقش جهان(طنز)

واکنش سی و سه پل و عالی قاپو: خِجاااالِدَم نِمی کِشِی مردَک! دست رو بِچِا خبرنگاربُلند می کونِی! پس کوجاست نااااجی خبرنگارا! کوجاست تااااج سرمون! کوجای کوچک زاده! دادا بیا تا حااالیشون شِد چَکا آبدار ایروونی چی چییِس!
محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:
جناب حمید رسایی، نماینده انگشت نگاریده شده مجلس درراستای استیضاح همه اعضای هئیت دولت گفتن: روز پنج شنبه تلویزیون نشان داد که خبرنگار و تصویربردار از فاصله دور در حال فیلم گرفتن از خانم اشتون بود ( در اصفهان) که یک نفر از همراهان که تیم حفاظت این خانم بود، دنبال او می دود تا می رسد به این خبرنگار، یک سیلی در گوش تصویربردار می زند.

البته این چیزی که جناب رسایی گفتن را ما ندیدیم و باید بعدا بدهیم محققان و دانشمندان بررسی کنند که فاصله بین خبرنگار سیلی خورده و خانم اشتون چقدر بوده و شدت ضربه چقدر بوده و بعد شتاب محافظ سیلی زننده تا چه میزان موجب افزایش درد شده و ....اما خب فعلا جناب رسایی این را گفتن وطبیعی است که وقتی ایشان یک سخنی ایراد می کنند برای ما سند باشد.

واکنش ها به سیلی خوردن یک خبرنگار ایرانی:

واکنش ما: ما از همین جا کتک زدن و بی احترامی به خبرنگاران داخلی و ایرانی را توسط خارجی ها محکوم می کنیم ( با تصور اینکه محافظ اشتون خارجی بوده)، کسی به غیر از مسئولان و مدیران و برخی از نمایندگان عزیز مجلس ما که مخلصشان هم هستیم حق ندارد دست روی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایرانی بلند کند! حتی هیچ خارجی حق ندارد به روزنامه نگاران ما بگوید هرزه نگار و حق مالکیت فکری و کپی رایت این عبارت روح افزا صرفا شش دانگ به نام جناب کوچک زاده است.

واکنش جناب رسایی: تا کی بی عزتی؟ تا کی بی حرمتی؟ تا کی عدم پاسخگویی؟ هی وای! هی هوار! طرف درخاک کشور ما به خبرنگار ما جسارت میکند! انقدر بنده و امثال بنده زیر بار انواع و اقسام کارها مثل انگشت نگاری برویم و این عزتمندی را به جان بخریم که آخرش به خبرنگار ما در خاک ما توهین شود؟ پس کجایند آن ها که دم از آزادی بیان می زنند؟

واکنش جناب کوچک زاده: آخ قلبم! چه کسی به هرزه نگاران من توهین کرد؟ ( در این لحظه کوچک زاده به نشانه اعتراض و در یک حرکت مدنی به یک سمت مجلس شورا که اتفاقا همان قسمت صندلی علی مطهری است جای سوزن ته گرد پرتاب می کند)

واکنش سیلی یا همان چَک نواخته شده: ای کاش من را یک ایرانی می نواخت! همیشه آرزویم این بود که روی کف دست جناب کوچک زاده بودم!

واکنش صورت و گوش و فک و مَک خبرنگار که پیاده شد: ( همه اعضای نامبرده با هم) کاش با جوهر نگاریده می شدیم اما این خفت را نمی دیدیم! چقدر سوزناک است! ما و آرزوی دیدار دست دوست ( دست جناب کوچک زاده) هی وای!

واکنش سی و سه پل و عالی قاپو: خِجاااالِدَم نِمی کِشِی مردَک! دست رو بِچِا خبرنگاربُلند می کونِی! پس کوجاست نااااجی خبرنگارا! کوجاست تااااج سرمون! کوجای کوچک زاده! دادا بیا تا حااالیشون شِد چَکا آبدار ایروونی چی چییِس!

واکنش سالار عقیلی: وطنم ای غرور پابرجای!

واکنش پلاکاردهای عده ای از جوانان متحصن و متجمع دم درب کاخ ریاست جمهوری و عده ای دیگر از این عزیزان دم درب وزارت خارجه اتریش: "جسارت به هرزه نگاران محکوم باید گردد"، " درراستای حمایت از خبرنگاران: وزیرخارجه استعفا استفعا"، " خانم اشتون: سیلی به خبرنگارحقوق بشر شماست؟"

واکنش خبرنگار چکانده شده: خبرنگار نامبرده ترجیح داد تا فعلا چیزی نگوید اما بعدا اگر شد در انتخابات با عنوان " صاحب قلم یا دوربین به دست طفلی" نامزد شده و همچون برخی عزیزان رسانه ای دیگر که پس از یک ماجرا رای آوردند، رای بیاورد.

واکنش روزنامه جوان: روزنامه جوان در یک حرکت فنی عکس هایی متوالی را منتشر کرد که هیچ روزنامه و شخص دیگری آن عکس را نداشته و ندیده بود، حتی جناب رسایی و صدا وسیما! در این عکس ها ابتدا خانم اشتون که همیشه در ظاهر خندان است، آن روی واقعی خود را نشان داده و در هیبت خواهر بروس لی و طی یک حرکت برق آسا محافظ سیلی زننده را کنار کشیده و خودش یک مشت به صورت خبرنگار طفلی می زند! نامبرده در عکس دوم و پس از اصابت ضربه اش به فک و صورت خبرنگار به سرعت شالش را درست کرده و دوباره لبخند می زند. ( آنطور که عکس سوم نشان می دهد خبرنگار با ضربات کاری اشتون به حالت موت می افتد زمین و خون و کف از دهانش خارج می شود)
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-١٢-١٣٩٢, ١٠:۴٩

   

پر مبحث ترین ها