سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لطفا کارلوس کی روش را خط بزنید(طنز)

مذاکره با یک مربی اهل مالدیو برای برانگیختن حس حسودی کارلوس کی روش و تحریک وی جهت تلاش برای بقا در تیم ملی ایران( نه اینکه اگر از ایران برود جای دیگر خریدار ندارد!)
[/center][center]لطفا کارلوس کی روش را خط بزنید(طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

تیم ملی فوتبال ایران هفته گذشته برای اردوی آمادگی به آفریقای جنوبی رفت. البته این اردو از آن اردوهای اکیپی بود که هرچه تعداد اعضا کمتر، خاطراتش بیشتر، البته به دلیل غیبت بازیکنان تیم های استقلال، سپاهان، فولاد و تراکتورسازی خب طبیعی است که اردوخودمانی تر و خاطراتش بیشتر هم می شود. البته گویا کی روش خیلی از این شرایط راضی نیست و یک ماه مانده به شروع جام جهانی تنها کسی که از استرس برای فوتبال ایران، عین اسپند روی آتیش است این مربی پرتقالی است.

با توجه به شرایط نه چندان حاد تیم ملی فوتبال و برای حمایت از مسئولان فدراسیون و مربیان باشگاه های داخلی در مقابل کارشکنی های کارلوس کی روش که بی خود و بی جهت جو می دهد و فضارا ملتهب می کند، پیشنهادات زیر تنظیم و ارائه می گردد:

1- برگزاری اردوی آفریقای جنوبی به صورت اردوی گل کوچیک که 5 نفر این طرف، و 5 نفر آن طرف و یک نفر هم می شود داور. تجربه نشان داده قبل از جام جهانی و بازی های مهم آنچه که بیش از تمرین و آمادگی جسمانی لازم است، آرامش و تفریح روحی و تقویت حس دلخوشی و شادی در بازیکنان است.

2- برگزاری اردوی جداگانه برای بازیکن غایب تیم ملی پس از برگشتن تیم 11 نفره از آفریقای جنوبی. به هر حال به جز بازیکنان ملی پوش تیم فولاد خوزستان که از گروهشان در جام باشگاه های آسیا صعود کردند بقیه بازیکنان شرایط روحی خوبی ندارند و به دلیل حذف شدگی نیاز به تقویت روحیه به صورت اختصاصی با پول بیت المال دارند.

3- تنبیه کارلوس کی روش که با وارد کردن فشار و اجبار روحی مانع تمرکز بازیکنان ملی پوش تیم های سپاهان و استقلال و تراکتورسازی شد و نگذاشت تا این تیم ها نتایج مطلوب باشگاهی خود را در آستانه جام جهانی بگیرند.
4- تنبیه کی روش برای خنک شدن دل کفاشیان و فتح الله زاده
5- تنبیه وزیر ورزش و استیضاح آن توسط کمیسیون های مختلف ورزش به دلیل تشویش اذهان هواداران تیم های استقلال و پرسپولیس در صورت لزوم.
6- لغو قرارداد کارلوس کی روش و تهدید وی به تمدید نکردن قراردادش در آستانه جام جهانی جهت ذبح شدن گربه دم حجله.
7- حمله ملی و طوفانی به صفحه فیس بوک لیونل مسی و مربی تیم ملی نیجریه به منظور کمک به تیم ملی از راه دور.
8- راه اندازی کمپینی جهت حمایت از روحیه بازیکنان درمقابل حملات مردم و رسانه ها در صورت حذف از جام جهانی
9- اعزام لیدر های خفن آبی و قرمزی برای تخریب روحیه کی روش در آستانه جام جهانی

10- مذاکره با یک مربی اهل مالدیو برای برانگیختن حس حسودی کارلوس کی روش و تحریک وی جهت تلاش برای بقا در تیم ملی ایران( نه اینکه اگر از ایران برود جای دیگر خریدار ندارد!)
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠١-١٣٩٣, ١٠:٢٧

   

پر مبحث ترین ها