سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دلم گرفته، اینستاگرام من کو؟ آرام جان من کو؟ (طنز)

[color=#CC0000]اینستاگرام: [/color]محفلی خودمانی که وقتی بازیکنان نمی توانند در اردوی تیم ملی به کی روش فحش بدهند آنجا حرف دلشان را می زنند.
دلم گرفته، اینستاگرام من کو؟ آرام جان من کو؟ (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

پیام صادقیان، بازیکن تیم پرسپولیس پس از دعوت به تیم ملی و شرکت در اردوی آمادگی جام جهانی و نهایتا خط خوردن از جمع ملی پوشان در صفحه اینستاگرام خودش نوشت: بر باعث و بانی اش لعنت! گفتنی است که تیم ملی ایران نیز طی هفته های اخیر در نیجریه اردوی آمادگی زد و در این اردو نتایج بسیار خارق العاده ای نیز بدست آورد.

بنابراین تعاریف زیر را تقدیم این عزیزان می کنیم:

اردوی آمادگی: اردویی تفریحی، سیاحتی و گاها آماده سازی که در آن با تیم های باشگاهی سایر کشورهای ممالک جهان سوم بازی کرده و سعی می کنیم ببازیم، هرچه باختن کمتر! آمادگی کمتر! چرا که ما باید شکست بخوریم تا پل های پیروزی به زور هم شده افتتاح شوند.

تیم ملی فوتبال: یک شخصیت حقوقی _ اجتماعی که دلیل ایجادش طی سال های اخیر به جز عِرق ملی و بوق بوق موتوری ها چیز دیگری نبوده/ جمعی که می آیند و می روند و گاهی برای تفریح برخی بازی ها را نمی بازندو مساوی می کنند.

کی روش: دشمن ورزش ملی مملکت! دشمن خونین ورزشکاران! دلاوران! پیام صادقیانان!

کفاشیان: ناجی فوتبال ملی/ عاشق مربیان ایرانی و دشمن مربیان ضدورزشی خارجی! یک ناسیونالیست به تمام معنا!

اسامی دعوت شدگان به اردوی آمادگی: تمامی کسانیکه باید برای باختن و ساختن پل های پیروزی به تیم ملی رفته و بدون استثنا همشان باید به جام جهانی هم بروند. لطفا پیام صادقیانش را بیشتر کنید.

دستمزد: عِرق و غیرت ورزشی! عاملی حیات بخش در محافل فوتبالی.

جام جهانی: محفلی بین المللی و خسته کننده که خارج از تحمل بازیکنان ایرانی است و تمام تلاششان را می کنند تا زودتر به مام میهن برگردند!

جام ملت های آسیا:
محفلی کوچکتر از جام جهانی و در حد یک قاره که خیلی خسته کننده تر از جام جهانی است و بازیکنان سال هاست که به جای قهرمانی در آن دوست دارند زودتر به مام میهن برگردند.

پیام صادقیان:
بازیکن تیم پرسپولیس که جملات فلسفی اش در حد تیم ملی است و لباس هایش هم گران است. نامبرده گاها از تعابیرو ادبیات فولکلور لعن و نفرین هم بهره می برد. بازیکنی با حاشیه های راه راه.

اینستاگرام: محفلی خودمانی که وقتی بازیکنان نمی توانند در اردوی تیم ملی به کی روش فحش بدهند آنجا حرف دلشان را می زنند.

گلزنی: واژه ای غریب و نامانوس. ولش کنید اصلا.

گل خوری: مراسمی سنتی برای آشتی بازیکنان تیم ملی فوتبال با توپ و دروازه خودی. آشتی با مدرنیسم و مشتقاتش.

نتیجه گیری های مختلف از پیام صادقیان در اینستاگرام:

1- نتیجه گیری اخلاقی: یا برو برزیل، یا بمیران!

2- نتیجه گیری اجتماعی 1: هر کنشی حتی می خواهد از سوی کارلوس کی روش باشد، یک واکنش بسیار طبیعی از سوی صادقیان به دنبال دارد.

3- نتیجه گیری اجتماعی 2: هرکس باید دریک اجتماع انسانی وظیفه خود را خوب بداند و اگر آن را آنطور که اعضا می خواهند انجام نداد باید مورد لعن و نفرین و تبعات طبیعی آن قرار بگیرد. خشم گروه.

4- نتیجه گیری سیاسی: پیام صادقیان بدون اینکه به نفع کسی انصراف دهد از دوررقابت کنارگذاشته شد و این خودش یک قضیه بودار است، بنابراین کی روش باید به گونه ای حذف شود که به واسطه تیرغیب اثری از وی بر زمین نماند.

5- نتیجه گیری اقتصادی: حالا سفره تیم ملی برپا هست و همه می توانند یک لقمه ای بردارند.

6- نتیجه گیری سوسیالیستی: از اولش هم نباید کی روش غرب زده انگلیسی صفت را می آوردیم تا بین بازیکنان شکاف طبقاتی ایجاد کند.


telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٢-١٣٩٣, ٠٩:۵٠

   

پر مبحث ترین ها