سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

به جان رونالدو‏،‏ رسایی میاد! ( طنز)

رسایی؟ بگو جان مسی! رونالدو رو کفن کنن راست میگی!‌ داری گولم می زنی نرم خداحافظی کنم؟
به جان رونالدو‏،‏ رسایی میاد! ( طنز)

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

با فیلتر شکن همساده و در منزل همساده و با کامپیوتر همساده داشتیم با صفحه فیس بوک همساده در سایر صفحات و گروه ها دنبال زاکر برگ می گشتیم تا دماغش را به عنوان ایادی اصلی استکبار به خاک بمالانم که هوایی شدم یک سری به صفحه چهره ها بزنم. ‏‌دیدم نزدیک جام جهانی است و اولش رفتم صفحه کریس رونالدو‏، خوشم نیامد، مارو چه به صفحه این بچه قرتی موقشنگ که نمیدونه چقدر پول داره و هی از خودش عکس میگیره‏‌، به همین منظور رفتم یک سری به صفحه لیونل مسی که سالی یکبار دست به موهای سرش نمیزنه و خیلی ظاهر آراسته تری داره، زدم ببینم حال و احوالش چطوره‏‌، هنوز بالا میاره، برای جام جهانی آماده هست یا نه که دیدم علاوه برتصویر استاد مشایخی به عنوان پس زمینه‏، یک نوار مشکی هم زده گوشه عکس خودش و یه اِفکت در حال گریه گذاشته که یعنی من ناراحتم‏، خیلی. رفتم کامنت گذاشتم که آخی! چی شده لیونل جان! الان در آستانه جام جهانی توباید خوشحال باشی‏‌، هرروز که میگذره یک قدم به بازی افتخارآمیز با ایران نزدیک تر میشی.
همینطور داشتم مینوشتم که ییهو شخص لیونل مسی یه پیام فرستاده که : از هاشم چه خبر؟
من که هنوز باورم نشده بود: هاشم؟ هاشم کیه؟
مسی: هاشم بیک زاده رو میگم‏، حالش بهتر شد؟ میتونه بازی کنه؟
من: اونطور که روزنامه ها زدن هنوز خیلی خوب نیست‏، مصدوم شده.
مسی با اِفکت گریان: این و به من نگو! این و از من نخواه.
من: آقای مسی من هیچی از شما نخواستم‏‌، حتی دستم نمیرسه یه امضا بگیرم.
مسی بدون اینکه جوابم رو بده وبش رو خاموش کرد و رفت.
فرداش که دوباره با فیلتر شکن همساده و با کامپیوتر همساده و با صفحه فیس بوک همساده رفته بودم توفضای خانمان سوز فیس بوک و داشتم یکی یکی غول های خانمان برافکن رو شکست می دادم و توصفحات مختلف ایادی استکبار کامنت دلواپسانه میگذاشتم دیدم وسط مبارزه آهنگ دینگ دینگ بلند شده که یعنی پیام اومده. درکمال ناباوری دیدم بازم لیونل مسی‏، دوبار همون اِفکت های گریه و ناله با این جمله: ببین رفیق!‌ به من راستش رو بگو‏ ، هاشم نمیتونه بازی کنه؟ حقیقت رو بگو، تکلیف من و روشن کن، هاشم بیک زاده میاد برزیل یا نه؟
من: چرا انقدر ناراحتی قهرمان‏، چه گیری دادی به هاشم بیک زاده، تو ستاره دنیایی، حالا گیرم هاشم هم نیاد.
مسی: پس منم نمیرم برزیل، می خوام چیکار؟ برم برزیل با کی رقابت کنم، تمام تمرینای این یک سال اخیر من برای بازی مقابل یه رقیب قدر مثل ایران با بازیکنان خوب خط دفاعش بوده، بدون بازیکنان خط دفاع ایران جام جهانی می خوام چکار؟ اصلا میرم خداحافظی می کنم‏، من دارم میرم رسما اعلام کنم که نمی خوام برم برزیل و ....
دیدم قضیه از شوخی گذشته و درحال وخیم شدن است که سریع تایپ کردم: وایسا وایسا‏‌، حالا اگه هاشم داره مصدوم میشه و نمیاد برزیل یکی دیگه از هموطنان من داره میاد که اگه اسمش رو بگم....
مسی: کی؟ استاد مشایخی میاد؟ میاد؟
من: ایشون رو نمی دونم اما اینی که داره میاد میتونه جای خالی همه رو پرکنه.
مسی: کی؟ بگودیگه‏، جون به سرم کردی! دِقم دادی!
من: جناب حمید رسایی!
مسی: رسایی؟ بگو جان مسی! رونالدو رو کفن کنن راست میگی!‌ داری گولم می زنی نرم خداحافظی کنم؟
من: به جان مسی‏، به جان رونالدو‏، به جان شفچنکو‏‏، به جان ادگار داویتس، قسم به موی مارادونا! رسایی داره میاد برزیل!‌
همین لحظه بود که ناگهان کلی شکلک و اِفکت خنده و شادی و سوت و کف و پشتک بارانداز و بشکن و . ... برام ارسال کرد. به قول عادل فردوسی پور حتی دلباخته ترین و دلواپس ترین هوادار جناب رسایی هم نمیتونست این علاقه وافر مسی رو درک کنه.
دیدم قضیه داره ختم به خیر میشه که پیام دادم: خب خداروشکر‏، برگشتی به روزهای اوجت! اگه کاری نداری من برم که برای نبرد با ایادی بیگانه کلی کار دارم و کلی باید کامنت بگذارم.
مسی جواب داد: از همین جا دست بوستم، کوچیکتم، آقایی، سروری، هزاران هزار لایک نثارت! تمام ناراحتی بعد از قرعه کشی جام جهانی رو از دلم درآوردی، حتی از استاد مشایخی هم بیشتر خوشحالم کردی، من برم برنامه ریزی های استقبال از ایشون رو انجام بدم.... ویزا و اینا نمی خوان؟ اگه مشکلی پیش اومد نرن سفارت انگشت نگاری بشن‏، بگن من به بچه ها میسپرم که کارش رو ردیف کنن‏، تعارف نکن یه وقت؟
خلاصه که مسی ول کن نبود و من مجبور شدم از صفحه فیس بوک همساده خارج شم و در یک فرصت دیگه که اون توی فیس نبود برم برای جنگ با ایادی استکبار و زاکربرگ. فقط از دوشب پیش تا الان که این خبر رو بهش دادم رفته و عکس پس زمینه صفحه همساده رو گذاشته پس زمینه خودش. فکرش رو هم نمی کردم مسی انقدر احساساتی باشه.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩٣, ١٠:٠٨

   

پر مبحث ترین ها