سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ما با رسانه ملی حتما «می توانیم» (طنز)

بروز شده : ٨-٠۴-١٣٩٣, ١٠:١۶    نسخه چاپی    
نیابد نقش بی بدیل رسانه ملی را در این ما می توانیم ها نادیده گرفت. در نظربگیرید اگر همت بلند این رسانه و برنامه کودک شبکه 2 نبود می توانستیم بازار ماکارونی و لازانیای خاورمیانه و تمام منطقه را به دست خود گرفته و نسلی اسپاگتی خور پرورش دهیم یا هنوز ایتالیایی ها در رتبه یک بودند؟ ( آن بخش از ایتالیا که در خاورمیانه است)
ما با رسانه ملی حتما «می توانیم» (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

شجاعی کیاسری، عضو هیات نظارت بر عملکرد صدا و سیما اظهار داشت: محصول «تن‌تاک» یا کرم حلزون که مدتی در صدا و سیما تبلیغ می‌شد نمونه‌ای از محصولاتی است که از استاندارد لازم برخوردار نیست

بیانیه جمعی از هواداران تن تاک پوش و تن تاک زن به شجاعی کیاسری:

طی روزهای اخیر برخی مدیران در برخی بخش های رسانه همیشه ملی تلاش کردند تا با نیات سو خود لکه سیاهی بر چهره محصولات ملی تن تاک ایجاد کنند و اذهان عمومی را از مسائل اصلی کشور دور کنند. پیرو این موضوع نکات زیر حائز اهمیت احساس شد:

1- هر ایرانی وطن دوستی می داند که طی دوسال اخیر محصولات شرکت «......» یا همان تولید کننده محصولات بهداشتی حلزونی چقدر به جوانان این مرز و بوم در تقویت اعتماد به نفس کمک کرده و نشان داده که ما می توانیم با سرمایه های طبیعی نیازمان را از لوازم بهداشتی خارجی ایادی استکبار به صفر برسانیم و الان خود شاهدهستید که به صفر رسانیدیم. اصلا این محصول کاری کرده که جراحی های زیبایی هم به یک سوم کاهش یافته است.

2- پس از همت بلند مسئولان رسانه همیشه ملی و مدیران شرکت تولید کننده محصولات حلزون، جمع کثیری از حلزون های کشور توانستند استعداد های نادیده گرفته شده خود را که با خوابیدن و خوردن به باد داده بودند شناخته و میزان بسیار بیشتری از آن را تراوش کنند‏ که نظر کوتاه بین بازرسان وزارت بهداشت نتوانست این همه تراوش را یکجا ببیند و با کمک رسانه های یک جریان خاص توانستند درب این کارخانه را ببندند و موجبات فرار مغزها را بیشتر کنند.

3- کفش های تن تاک که دل هرایرانی را به خود اسیر کرده نیز یکی دیگر از نشانه های ما می توانیم است. اینکه چرا جناب کیاسری می گویند این کفش ها استاندارد نیست را نمی دانیم اما انقدر میدانیم که به گفته یک منبع بسیار آگاه درخشش تیم ملی هلند در این دوره رقابت های جام ملت اروپا ناشی از به پا کردن این کفش ها و علت حذف تیم ملی اسپانیا در دور گروهی جام بیستم به علت به پا نکردن این کفش ها است.

4- اما محصول خاطره انگیز تن تاک همان است که باعث کاهش وزن ملی ایرانیان و کمرباریک شدن و آب شدن چربی های اطراف شکم بیش از 40 میلیون و اندی ایرانی شده است. دستگاه دراز و نشست تن تاک خود گواهی بر این است که هروعده تبلیغات 76 دقیقه ای این محصول به صورت روزی 45 بار از هر شبکه با همت رسانه ملی و تخفیفات ویژه جواب داد و به نتیجه مورد نظر مسئولان رسید و برخلاف نظر وزارت بهداشت و مسئولان و آمارهای ذیربط، در حال حاضر همه مردم تهران مشکل اضافه وزن خود را حل کرده اند. آقای ظریف هم اگر از تن تاک استفاده می کرد چه بسا کمردردش حل می شد.

5- نیابد نقش بی بدیل رسانه ملی را در این ما می توانیم ها نادیده گرفت. در نظربگیرید اگر همت بلند این رسانه و برنامه کودک شبکه 2 نبود می توانستیم بازار ماکارونی و لازانیای خاورمیانه و تمام منطقه را به دست خود گرفته و نسلی اسپاگتی خور پرورش دهیم یا هنوز ایتالیایی ها در رتبه یک بودند؟ ( آن بخش از ایتالیا که در خاورمیانه است)6- اینجانبان با تدوین و امضای این بیانیه در تلاشیم تا نقشه های خاکستری برخی از مسئولان و نهادها را برملا کرده و نشان دهیم شعار مظلوم ما می توانیم چگونه می تواند زیرتنگ نظری عده ای محو و خورد و خاک شیر شود، بدین منظور ازهمگان خواهانیم برای جلوگیری از این توطئه علیه رسانه ملی و اندام ایرانی، دلواپسانه پا پیش گذاشته و حساب را تسویه کنند.

7- همچنین دشمنان و بدخواهان تن تاک بدانند که اگر جلوی حلزون ها را بگیرید و آن ها را از سرراه بردارید، اگر کفش های تن تاک را از پاها در بیاورید و اگر درپی چاق ماندن مردم هستید، با رویش ناگزیر محصولات جدید با تبلیغات چند صد ساعته در رسانه ملی چه می کنید؟
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۴-١٣٩٣, ١٠:١۶

   

پر مبحث ترین ها