سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اشتباه رو گذاشتن برای من و شما! نباید بخشید؟ (طنز)

مثلا خیلی اشتباهی ماشین شخصی شما یا اتوبوسی که توش نشستید منفجر بشه! آیا کسی مقصره؟ آیا نباید گذشت داشت؟
اشتباه رو گذاشتن برای من و شما! نباید بخشید؟ (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

هی بنده به طور دائم بگم برخی مسئولان در حال کار و تلاش هستند، بعد شما بگو نه! اخیرا به دلیل زیر سوال رفتن هویت لبنیات پرچرب و ماجرای پالم ها، شاهد افزایش لبنیات و شیر کم چرب بودیم که پس از چند روز، دبیر انجمن صنایع لبنی کشور اعلام کرد: قیمت برخی از محصولات لبنی اشتباهی گران شده است. اشتباه دیگه، میفته! حالا یکبار در سطح خونگی و باز گذاشتن شیر گاز، یک بار در سطح شهری و ساختن منوریل، یکبار هم در سطح ملی مثل افزایش قیمت برق در اوایل سال جاری و الان هم افزایش قیمت شیر!

اصولا بنده معتقدم نباید توی زندگی خیلی سخت گرفت و باید بخشنده بود، مثلا برخی مسائل اشتباهی دیگه رو هم براتون میگم که ببینید چقدر راحت میشه بخشید و منتظر اشتباه بعدی بود.

سایر مسائل اشتباهی در ایران:

1- شما می بینید که خیلی اشتباهی کشورت رو تحریم می کنن و چون تحریم هستید و قطعات هواپیما یا خود هواپیما نمیتونید وارد کنید خلاقیت رو به اوج رسونده به کمک دوستان اوکرانی و روسی دست به ساخت هواپیمای داخلی می زنید، اینجا ممکن به طور اشتباهی از هر 10 تا از این هواپیماهای "ملی"، 5 تاش سقوط کنه اما اشتباه دیگه! شاید خلبان های خدابیامرز ازشون سرزده! نباید بخشید؟
اشتباه رو گذاشتن برای من و شما! نباید بخشید؟ (طنز)2- یا مثلا خیلی اشتباهی ماشین شخصی شما یا اتوبوسی که توش نشستید منفجر بشه! آیا کسی مقصره؟ آیا نباید گذشت داشت؟

3- گاها حتی پیش میاد که اشتباهی یک بچه ای به یک ناظمی گرایش پیدا می کنه یا در یک مهدکودکی با کودکی طوری رفتار میشه که که آدم یاد رینگ بوکس میفته، آیا از این اشتباه ها نباید چشم پوشید؟

4- به هرحال انسان جایزالاشتباه در ابعاد وسیع هست و اگر دستش اشتباهی به دکنه پارازیت پخش کن خورده و این پارازیت پخش شده خودش متهم خیلی از امراض شد نباید بخشیدش؟

5- یا دیده شده که یک سازمانی مثل هواشناسی اشتباهی به جای طوفان شدید با سرعت 120 کیلومتر اعلام کرده که شاهد وزش بادهای پراکنده خواهیم بود، آیا پس از طوفان و کشته شدن 5 نفر بازهم باید کینه به دل گرفت؟

6- گاهی حتی اشتباهی نرده بان ماشین آتش نشانی باز نمیشه و یک زنی به دلیل نداشتن آمادگی جسمانی در شرایط آتش سوزی نمیتونه بیش از 45 دقیقه لب یک پنجره وایسه و میفته! آیا کسی مقصر است؟

7- یا سراشتباه طبیعت و فلامینگوها دریاچه ارومیه خشک میشه و میشه نمک زار! باید فلامینگو رو دعوا کرد؟

8- یا خیلی اشتباهی بنزینی از لوله اگزوز ماشین هامون خارج میشه که میتونه یکی از دلایل اصلی آلودگی هوا و سرطان ها باشه، این یک اشتباه ساده اس که باید از خیرش گذشت! نباید؟
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠۵-١٣٩٣, ٠۵:٣۶

   

پر مبحث ترین ها