سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چراغی که به لندن و رم رواست به اصفهان حرام (طنز)

بسیاری از مردم درحال سرماه خوردن هستند و یا به دلیل اِ، درگیر شدن با فندک های قدیمی انگشت های اشاره و شصتشان زخم شده و کمرشان، اِ، زیر بار مخارج درمانی انگشت شکسته است.
چراغی که به لندن و رم رواست به اصفهان حرام (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

همزمان با اینکه تعداد کثیری از رسانه های داخلی و کمی هم خارجی درمورد موضوع اسیدپاشی های اصفهان خبرها و گزارش هایی مخابره کردند و حتی در شبکه های اجتماعی هم نحوه امدادرسانی به یک مصدوم ناشی از اسیدپاشی به صورت گسترده منتشر شده، اما این تلویزیون ملی! امان از این تلویزیون ملی که بنده خدا همیشه درگیر مسائل مهمتری نسبت به مسائل مهم برای افکار عمومی است. خب وقت نمی کند به مسائل جزئی داخلی بپردازد.

از جمله دغدغه های شدید کاری صدا وسیما در پوشش اخبار:
1- خلاق، خبرنگار واحد مرکزی خبر در لندن: طی یک دهه اخیر تعداد کثیری از خانواده های ساکن انگلستان به خصوص شهرهای بزرگی همچون لندن و حومه آن، به دلیل شرایط بد اقتصادی از اجاق گازهایی استفاده می کنند که همواره احتمال آتش سوزی دارد:
- یک زن انگلیسی در آشپزخانه اش رو به دوربین خلاق: انگشت های دستم را ببینید! ایناهاش ( نشان دادن انگشت هایی که قسمت ناخن هایش سانسور شده) نگاه کنید! ساعدم را ببنید، کنار آرنجم را ببنید! همش سوخته است!‌ این ها نتیجه رویه های استعماری دولت انگلیس است که به جای خریدن اجاق گاز برای ما به کشورهای خاورمیانه لشکر کشی می کند.
- یک مرد میانسال کارتن خواب انگلیسی گوشه یک خیابان در حومه لیورپول: من استاد دانشگاه هستم، یعنی بودم، اما چون اجاق گازم خراب است به خاک سیاه نشسته ام، نمی توانم اجاق گاز را روشن کنم بنابراین سوتغذیه گرفتم، بس که غذا از بیرون سفارش دادم ورشکست شدم و مجبور شدم خانه ام را بفروشم و الان کارتن خوابم.
( صدای هق هق گریه خلاق از پشت صحنه)

2- دستوری نژاد، خبرنگار واحد مرکزی خبر در رم: اِ، مردم رم این روزها تحت سخت ترین شرایط اجتماعی قرار دارند. اِ، همزمان با از راه رسیدن سرمای زمستان و تعدیل نیروی کارخانه های تولید فندک های بخاری در این شهر و سایر شهرها همچون میلان، تورین، آتالانتا و... ، بسیاری از مردم درحال سرماه خوردن هستند و یا به دلیل اِ، درگیر شدن با فندک های قدیمی انگشت های اشاره و شصتشان زخم شده و کمرشان، اِ، زیر بار مخارج درمانی انگشت شکسته است.

3- مجری برنامه خبری 20:31 دقیقه زل زده در دوربین با لبخندی گوشه لب: شاید باورتون نشه اما شب گذشته دوشهروند رنگین پوست آمریکایی در شهر منهتن آمریکا دچار برق گرفتگی شدند و اورژانس این شهر بزرگ اقتصادی با تاخیر خود باعث ناراحتی خاطر این شهروندان شد، البته دولت دموکرات اوباما هنوز در برابر این موضوع واکنشی نشان نداده و افکار عمومی همچنان منتظر واکنش کاخ سفید هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٧-١٣٩٣, ١٠:۴٢

   

پر مبحث ترین ها