سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چه کنیم که در مدرسه زنده بمانیم؟ (طنز)

نهایتا که همه این ها را به فرزند دلبند خود آموختید بدهید مادرش یک جلیقه ضد گلوله و ضد شیلنگ و ضد ضربه مامان دوز برایش بدوزد.
چه کنیم که در مدرسه زنده بمانیم؟ (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

پس از اینکه یک کودک براثر تنبیه شدن با شیلنگ گاز توسط یک فرد معلم نما، دچار عفونت دستی شد و رفت بیمارستان برای هواخوری‏‌، و پس از اینکه یک معلم بروجردی توسط چاقوی همراه یک دانش آموزنما برای همیشه با تنفس و هواخوری خداحافظی کرد، خبرهای رسیده حاکی از این است که یک دانش آموزان 15 ساله تهرانی هم به خاطر نوازش های معلم نمای خود، راهی بیمارستان برای هواخوری شد.


چه کنیم تا فرزندانمام کمتر توسط برخی معلم نماها به هواخوری بروند؟

1- اول از همه اینکه بچه هم بچه های قدیم، هرچقدر کتک می خوردند خبری ازشان نمی شد ( البته آنزمان رسانه ای هم نبود تا اطلاع رسانی کنند و معلوم نیست چند کودک به هواخوری رفتند و دیگر برنگشتند) به فرزندانتان یاد دهید که شجاع باشند.

2- در اوقات فراغت حتما به فرزندانتان نحوه پنهان شدن در کلاس، نحوه مقاومت در مقابل ضربات چوب و شیلنگ به شیوه سامورایی ها، نحوه ایستادگی در برابر فحش و ناسزا از فاصله 5 سانتیمتری و چگونگی بازسازی روحیه پس از هرتنبیه در جمع سایر دانش آموزان را بیاموزید.

3- نهایتا که همه این ها را به فرزند دلبند خود آموختید بدهید مادرش یک جلیقه ضد گلوله و ضد شیلنگ و ضد ضربه مامان دوز برایش بدوزد.

4- یادتان باشد که دستان و پاهای بچه ها بیشتر در معرض نوازش برخی معلم نماها است، لذا جلیقه مامان دوز ضد ضربه را با آستین بدوزید، به حالت کاپشن یا پتوی زیپ دار.


چه کنیم تا خودمان به عنوان یک معلم در معرض چاقوی برخی دانش آموز نماها قرار نگیریم؟1- تکلیف خود را روشن کنید، یا شما باید به هواخوری بروید یا دانش آموزشما ( مخصوصا اگر دانش آموز نما باشد)

2- اصلا معلمی چه کاری است؟ والا! هی در معرض چشم یک سری دانش آموز نما بودن، بروید یک سری جنس چینی بخرید و بیاورید در بازار بفروشید، هم امنیتش بیشتر است هم پولش.

3- حالا اگر نشد که بروید در کار اجناس چینی و جاسوئیچی وارداتی و اینا، همان معلمی را بچسبید که خیلی اوضاع شیب دار است و ولش کنید همین را هم پیدا نمی کنید، اما شما هم به تبعیت از دستورالعمل بالا بدهید مادر یا همسرتان یک عدد جلیقه ضد ضربه و ضد چاقوی خانگی برایتان بدوزد لازم می شود.

4- تاکید کنید که حیاتی است تا قسمت گردنتان ( دانش آموزنماها به این بخش از بدن خیلی توجه دارند) قشنگ با جلیقه پوشانده شود.


اصلا به طور کلی چه کنیم بهتر است؟

1- به عنوان معلم یا دانش آموز که در معرض تهدید معلم نماها و دانش آموزنماها هستید بهتر است عطای این موقیت ها را به لقایشان بخشیده و بنشینید در خانه خود.

2- بالاخره مسئولان یک فکری به حال آینده شما به عنوان یک دانش آموز بدون مدرسه و یک فکری به حال تامین خانواده شما به عنوان یک معلم بیکار می کنند.

3- چه دانش آموز هستید چه معلم هیچ وقت گزینه اجناس چینی را از یاد نبرید. به خصوص جاسوئیچی ها را.

4- نهایتا بیاید دور هم یک مکتب خانه به سبک دهه 1310 خورشیدی بزنیم راحت، نه معلم نماها را راه بدهیم نه دانش‌آموزنماها، راحت!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٩-١٣٩٣, ٠٩:۴٣

   

پر مبحث ترین ها