سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعضای هیئت دولت عین سیبی هستن که از وسط چند ده تکه شده (طنز)

برخی از اهالی بهارستان مردم رو یاد رونالدینیو میندازن، اولش نیت می کنن به وزیر کشاورزی کارت زرد بدن اما یکدفعه اون رو به یک سمت دیگه یعنی به سمت وزیر صنعت نشون میدن.

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

خاطرتون هست یکی از ستون های طنز هفته اخیر درمورد کارت زرد به جناب نعمت زاده و تهدید ایشون به محرومیت از میادین بود؟ حالا جناب آقای مهرداد بائوچ لاهوتي، یکی از نمایندگان مجلس با بیان اینکه کارت زرد مجلس به وزیر صنعت اشتباه بود، گفت: سوال از نعمت زاده، به لحاظ قانوني ربطي به وزارت صنعت، معدن و تجارت ندارد، بلكه مسئول آن وزارت كشاورزي و محمود حجتي بود. 

 

نتیجه گیری اخلاقی: وزرا و اعضای دولت رسم خیلی خوبی را پایه گذاری می کنن و اون هم اینکه هرکدام به جای هرکدام مورد سوال قرار بگیرن یا کارت زرد ببینند یا استیضاح شوند اصلا صدای اعتراضشان در نمی آید، فوتبالیست های همیشه معترض یاد بگیرن!

 

نتیجه گیری سرنوشت گرایانه:  اعضای هیئت دولت  میدونن رفتن به مجلس آش کشکیه که چه بخوان چه نه پاشون هست، حالا به خاطر وظیفه ای که روی دوش خودشون هست یا وزیر کناریشون.

 

نتیجه گیری ورزشی: برخی از اهالی بهارستان مردم رو یاد رونالدینیو میندازن، اولش نیت می کنن به وزیر کشاورزی کارت زرد بدن اما یکدفعه اون رو به یک سمت دیگه یعنی به سمت وزیر صنعت نشون میدن.

 

نتیجه گیری چهره نگارانه: دولت باید یک تصمیم جدی در  تفکیک چهره وزرا از هم بگیرد یا وزرایی که ظاهرشان شبیه به هم هست را برای هئیت دولت انتخاب نکند، الان شما واقعا میتونی وزیر ورزش و جوانان را از وزیر بهداشت تشخیص بدی؟ یا وزیر صنعت رو از وزیر کشاورزی؟ ببین نمایندگان چقدر در شرایط بدی هستن!

 

نتیجه گیری قانونی: قانون اینجا به دلیل این اشتباه قانونی در مهمترین مرکز قانونی مملکت که اصلا خودش قانونگذار سکوت کرده است.

 

نتیجه گیری اجتماعی: این حرکت خیلی خوب بود، کارت زرد اشتباهی رو میگم، چون باعث میشه مردم یاد بگیرن خودشون درصدد اصلاح بخش های مختلف اجتماعی بربیان وگرنه به جای یکی دیگه، ممکن اونا جریمه بشن، جناب وزیر صنعت هم الکی ناراحت نشه، آیا ایشون نباید مشکلات وزارت کشاورزی را پیگیری می کرد تا امروز نمایندگان سوال نداشته باشن؟

 

نتیجه گیری سوسیالیستی: همه وزرا برابرند،  این یعنی وزیر صنعت و کشاورزی و نفت و بهداشت و علوم نداره که، همه با هم داریم شعار ما می توانیم رو محقق می کنیم. آفرین واقعا به این همدلی! منتهی برخی از بقیه بیشتر درچشم هستند .

 

نتیجه گیری کارکردگرایانه: نمایندگان مجلس خیلی کار خوبی می کنن که برای صرفه جویی در وقت خودشان و رسانه ها و ملت کارت زرد و قرمزشان را به اولین وزیری که از کنار بهارستان در حال عبور است نشان می دهند، همیشه وقت طلاست.

 

نتیجه گیری اقتصادی: با استفاده درست نمایندگان از طلایی به اسم وقت ما می توانیم خودمان به زودی به صورت لحظه ای نرخ طلا و حتی دلار و نفت را مشخص کنیم.

 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-١٠-١٣٩٣, ٠٩:۵۴

   

پر مبحث ترین ها