سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

من مچاله اش کردم ! منننن! (طنز)

«برای همین آن را مچاله کردم»! ( اینجا با دستش تصویر مچاله کردن را اجرا می کند و دندانهایش را از عصبانیت به هم می مالد)

من مچاله اش کردم ! منننن! (طنز)

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت

 

به منظور روشنگری بیش از حد پیرامون حرکت قهارانه برخی نمایندگان در دفاع از همه چیز در مقابل علی مطهری، این عنصر مرتبط با استیو هاوکینگ و کریستین رونالدو ( دوعامل اصلی اسلام هراسی و تحریم های ایران در عرصه بین الملل) و دیوید کاپرفیلد ( رئیس سابق سرویس جاسوسی انگلستان)، سخنان مستند زیر از محمدسعید انصاری، یکی از نمایندگانی که در پایین کشیدن مطهری از جایگاه خیلی عرق ریخت، را می خوانیم:

 

ما: آیا واقعیت دارد که مخالفان به زور مطهری را از جایگاه پایین آوردند؟

این نماینده شجاع: «ایشان حاضر نبود وقتی سخنانش تمام شد پایین بیاید»

ما: خب واکنش شما و سایر شجاعان چه بود؟

نماینده شجاع: « نمایندگان مخالف او را پایین آوردند، خودت دیگر می فهمی با زور بوده یا داوطلبانه!»

ما: بله می فهمم! می فهمم! عجببببب! اما به نظر نمی آید این همه ماجرا باشد، به هرحال وقتی مطهری پایین آورده می شود یک نفری باید باشد تا برگه های جاسوسی وی برای ناتو را از بین ببرد یا خیر؟ آیا شما برگه های نطق وی را پاره کردید؟

نماینده شجاع : «ایشان کاغذهایش را با خود برد.»

ما: خب!

نماینده شجاع در حالیکه یک نیشخند گوشه لب دارند و ابرو بالا انداخته اند:  «اما من کاغذی را دیدم که فکر کردم کاغذ نطق ایشان است»! ( صدای خنده زیرلب مبنی بر هه هه هه)

ما با هیجان زیاد: خب! بعدش، بعدش چی شد؟

این نماینده شجاع  با همان نیشخند و ابروی بالا انداخته: «برای همین آن را مچاله کردم»! ( اینجا با دستش تصویر مچاله کردن را اجرا می کند و دندانهایش را از عصبانیت به هم می مالد)

ما در حال جویدن ناخن از هیجان وافر: oh! My God! عجب جسارتی‏، عجب غیرتی، بعدش چه اتفاقی افتاد؟ برگه را سوزاندید و خاکسترش را به باد دادید خلاص؟

این نماینده شجاع: نخیر عزیزم! با زیرکی تمام برگه مچاله شده را « سپس تحویل هیات رئیسه دادم.»

ما: خب هیئت رئیس توانست برگه مچاله شده را بخواند؟

این نماینده شجاع: من وظیفه خودم را انجام دادم و کاری به این کارها ندارم، هیئت رئیسه هم اگر خیلی دلش برای حق مردم می سوزد باید تلاش کند آن را بتواند بخواند!

( بعله، مصاحبه ما به سررسید و قول می دهم همتان دچار روشنگری شدیدی پیرامون نحوه گرفتن حق ملت توسط نمایندگانشان شده باشید! ما که بعد از این مصاحبه کلی پول برقمان افزایش یافت و فیوز سوزاندیم و الان در راه شرکت برق هستیم)

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٠-١٣٩٣, ١١:٠٧

   

پر مبحث ترین ها