سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آقای ظریف! شنیده ایم که بعد از ناهار می خوابید! (طنز)

طلاعات رسیده به ما نشان می دهد که شما هفته ای 3 بار استحمام می کنید، در اینکه وزیر نیرو در ندادن تذکر به شما سهل انگاری کرده است شکی نیست اما آیا خود شما در جریان کمبود آب فلات ایران نیستید؟

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

عبدالوحید فیاضی، خطاب به محمد جواد ظریف گفت: می دانیم خدمات شما قابل تقدیر است اما نه آنقدر که شبانه روز کار کنید. آن طور که می دانیم ماهی یکی دو بار در دهستان و جنگل لاویج دیده می شوید.

 

الف: چرا به راحتی، مثل آب خوردن می توانیم محمد جواد ظریف را عامل بسیاری از مشکلات کشور بدانیم؟

 

1-      چون انگلیسی و به صورت با کلاس وار صحبت می کند

2-      چون خوش خنده است و این معنی خوبی ندارد

3-      چون دیپلمات است و این یعنی کلا مشکوک است

4-      چون راه می رود

 

ب: پیشنهاد شما برای محمد جواد ظریف به منظور پایان دادن به بحران های داخلی که ناشی از رفتارهای وی است چیست؟

 

1-      کمتر راه برود، به خصوص به شیوه و نیت پیاده روی

2-      حتی الامکان کلاغ پر حرکت کند، برای کمرش هم بهتر است

3-      روی دست ها راه برود، به خصوص در جنگل های لاویج که به هرحال چمن ها حساس هستند

4-      اصلا راه نرود

 

 متن تذکر به وزیر امورخارجه پیرامون برخی رفتارها که باعث خدشه دار کردن غرور ملی و جایگاه کشور در عرصه بین الملل شده است:

جناب آقای محمد جواد ظریف، وزیر امورخارجه! با سلام و خسته نباشید بابت برخی کارهایی که انجام می دهید، اخیرا مطلع شدیم که برخلاف رفتارهای مرسوم، به عنوان یک دیپلمات هر روز وعده غذایی ناهار را میل می کنید، به نظر می رسد در جایگاه کنونی شما به عنوان نماینده ملت ایران، خوردن ناهار به خصوص با ماست که طبیعتا موجب چرت بعد ازظهر می شود باعث غافل شدن در عرصه اخذ حقوق ملت در برابر استکبار جهانی شود. همچنین اطلاعات رسیده به ما نشان می دهد که شما هفته ای 3 بار استحمام می کنید، در اینکه وزیر نیرو در ندادن تذکر به شما سهل انگاری کرده است شکی نیست اما آیا خود شما در جریان کمبود آب فلات ایران نیستید؟ آیا شما نمی دانید که امروز برخی روستاهای ایران هنوز آب ندارند؟

حتی اگر این نکته را هم فاکتور بگیریم، طبق آخرین شواهد ناظران کمیسیون ....، میزان خرید ماهانه گوشت در منزل شما از ماهی 2 کیلو، به ماهی 3 کیلوگرم افزایش یافته است، به نظر برخی نمایندگان و وکلای ملت این خود نشانه ای برای قسی القب شدن شما و میل بیشتر به پیاده روی با بیگانگان است، همچنین آیا نمی توان این افزایش غیرقابل توضیح میزان مصرف گوشت را نشانه فاصله گرفتن سطح زندگی  مسئولان اجرایی کشور از عامه مردم دانست؟ همچنین به گفته برخی افراد میزان مصرف زعفران در منزل شما و روی برنج بیش از حد مجاز کمیسیون بهداشت است، آیا همین باعث خنده های زیادی و لبخندهای دائمی شما در برابر بیگانگان نمی شود؟ لذا امضا کنندگان این تذکر از شما تقاضا دارند یا به نکات گفته شده توجه کنید و با مراجعه به یک متخصص تغذیه رژیم غذایی متناسب با یک دیپلمات دلسوز را در پیش می گیرید و یا به همراه رضا فرجی دانا به میز استیضاح کشیده خواهید شد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٣, ١١:٢٧

   

پر مبحث ترین ها