سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پاسخ های کوبنده دیالکتیکی به وزیر ورزش (طنز)

بنده از شما می پرسم، آیا مشکل امروز جامعه ما موی، ببخشید، بیکاری جوانان ما است؟ آیا مشکل امروز جامعه ما مشکل مسکن و ازدواج و طلاق و اعتیاد و فرارمغزهای جوانان مااست؟ نه دیگه؟ اگر میدانی چیست بگو! ها؟

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

وزیر ورزش و جوانان طی سخنانی که برخی رسانه های معاند از آن به عنوان "صریح" یاد کردند گفت: "چرا باید حدود 155 نماینده مجلس شورای اسلامی ما در فدراسیون‌های ورزشی به فعالیت بپردازند؟ مگر این همه کار در مجلس شورای اسلامی وجود ندارد؟ در حالی که می‌توانیم به جای این 155 نماینده مجلس شورای اسلامی شاهد حضور همین تعداد از افراد تحصیلکرده با درجه دکترا یا فوق لیسانس در رشته‌های تربیت بدنی باشیم. "

از آنجایی که قطعا برخی مسائل بروزیر ورزش پوشیده است و برما که خیلی نگرانیم عیان، لذا خطاب به ایشان می گوییم که آقای وزیر!  ما شما را دوست داریم! اطلاعاتی که به شما می دهند درست نیست! اما ما بازهم شما را دوست داریم، در این نامه که پاک ترین نامه تاریخ نامه نگاری ایران است توضیحاتی را به شما عرضه خواهیم داشت:

شما می پرسید که چرا 155 نماینده مجلس شورا در فدراسیون ها حضور دارند؟ خب نماینده مجلس باید همه جا حضور داشته باشد، همه جا به غیر از دانشگاه و فرودگاه شیراز! حتی نماینده مجلس باید در جام جهانی و سفارت آلمان هم باشد چه برسد به فدراسیون فوتبال! برو شاکر باش که هنوز پای نمایندگان به زمین چمن آزادی به عنوان داور یا بازیکن فیکس باز نشده و به جای فرهاد ظریف و محمد موسوی و سعید معروف و ...به لیگ جهانی نرفته اند! البته ما در حال مذاکره هستیم تا این اتفاق هم بیفتد و بتوانیم از فساد در همه جا جلوگیری کنیم، هروزیری! (البته منظورمان غیرمستقیم به شما می رسد و مستقیمش فقط برای فرجی دانا است) بخواهد در این عرصه جلوی منافع ملی بایستد با کارت زرد و قرمز و بنفش خال خالی و نهایتا استیضاح روبه رو خواهد شد و افشاگری خواهیم کرد.

همچنین شما گفتید که مگر این همه کار در مجلس نداریم که نمایندگان می آیند در فدراسیون ها! در جواب باید بگوییم که البته که کلی کار داریم! مگر هرروز اخبار مربوط به سوال و جواب و استیضاح و دوفوریت طرح انتقال پایتخت و تعریف جرم سیاسی و طرح الزام وزارت خارجه به کوبیدن مشت به دهان این و آن و بررسی طرح چگونگی برخورد با بدهکاران بانکی و ... را نمی شنوید؟ این ها همش کار است دیگر! تازه کار برخی نمایندگان  آنقدر زیاد است که باید چند روز صبر کنید تا روی صندلی های سبزشان دیده شوند! ولی برروی سرما و وزارت ورزش منت گذاشته و باوجود این همه مشغله بازهم برای فدراسیون ها کم نمی گذارند.

در بخش دیگری از سخنان به اصطلاح صریح خود گفتید که می توان به جای این تعداد نماینده مجلس در فدراسیون ها، فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری رشته تربیت بدنی استخدام کرد! بنده از شما می پرسم، آیا مشکل امروز جامعه ما موی، ببخشید، بیکاری جوانان ما است؟ آیا مشکل امروز جامعه ما مشکل مسکن و ازدواج و طلاق و اعتیاد و فرارمغزهای جوانان مااست؟ نه دیگه؟ اگر میدانی چیست بگو! ها؟

قطعا با توضیحات بالا که به شیوه دیالکتیکی و علمی بیان شد قانع شده اید و ملت عزیز هم متوجه شدند که هرکس سخنان صریح می گوید که دلیل نمی شود به زودی دلش کارت زرد نخواهد! لذا به جای این صحبت های دشمن شاد کن، تلاش خود را در جهت تعیین شرایط این دوتیم مادرمرده سرخابی خرج کرده و اگر لازم شد بگویید تا یک تعداد نماینده پرمشغله دیگر را جهت رفع و رجوع مسائل فدراسیون ها اعزام کنیم.

 

"کمیته ویژه رسیدگی و اخذ حق همه نمایندگان مجلس به غیر از مطهری"

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-١٢-١٣٩٣, ١٠:٠۴

   

پر مبحث ترین ها