سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رسانه های شیطون مسبب ماجرای فرودگاه جده (طنز)

اخیرا یکی از مسئولان سازمان حج و زیارت اعلام کرد که جنجال بر سر موضوع تعرض به دوزائر نوجوان ایرانی نوعی از شیطنت های رسانه است و ....

 

 

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

 

البته در این ماجرا اگرچه اولین شیطنت از سوی دومامور فرودگاه جده انجام شد و ما نمی دانیم آن موقع رسانه ها کجا بودند و تازه بعدش اگه رسانه ها نبودند الان تکلیف این پرونده چه می شد و آیا ایشان می توانست بعد از یک هفته اظهار تاسف کند یا خیر، اما به هرحال برهمگان واضح و مبرهن است که همه اتفاقات بد گذشته، حال و آینده ناشی از شیطنت های رسانه ای است وبس. برای نمونه:

  • مثلا تا به حال از خودتان سوال کردید چرا سازمان هواشناسی می گوید باران می آید اما هوا آفتابی است و وقتی می گوید آفتابی است سیل می آید؟ شیطنت های رسانه ای پشت این موضوع است.
  • همین قیمت پراید و تصمیم هر روزه خودروسازان برای افزایش قیمت، همین هم نه از روی مسائل اقتصادی و قیمت دلار و وسوسه های خودروسازان که فقط و فقط زیر سر سردبیر های رسانه ها، به خصوص رسانه های مکتوب است.
  • تا به حال از خودتان پرسیدید وقتی آموزش و پرورش اعلام می کند مدارس حق گرفتن وجه ندارند، چرا مدارس وجه را به زور از حلقومتان می کشند بیرون؟ بین خودمان باشد اما مدیران مدارس درواقع همان دبیرهای سرویس اقتصادی و گاها اجتماعی رسانه ها هستند که لباس مدیریت مدرسه را پوشیده اند.
  • اگر آمار لحظه ای طلاق و ازدواج و فرزند آوری را به نسبت 10 سال قبل همین حالا بیاوریم روی نمودار به خوبی با یک معادله ساده به شما نشان خواهیم داد که چطور شیطنت های رسانه ای همه نتایج را دستکاری کرده و مارا به سمت قهقرا می برد.
  • شما واقعا فکر کردی کسی مثل بابک زنجانی یا مثلا آقای X یا Y می توانست انقدر پول جمع کند و در معاملات نفتی جا بیفتد و پولش را هم پس ندهد؟ ها؟ یا مثلا فساد 3 هزار میلیاردی همین طور یک دفعه توسط چند فرد طفلی روی داد؟ یا خیلی از مفاسد مالی دیگر؟ ها؟ چقدر شما ساده اید. تا زمانی که یک خبرنگار سرویس اقتصادی پشت یک ماجرای مالی نباشد که در آن فسادی روی نمی دهد. بنده به مسئولان پیشنهاد می کنم تمام خبرنگاران سرویس های اقتصادی بازداشت و به اشد مجازات محکوم شوند تا بدانند با بیت المال نمی شود شیطنت کرد.
  • همین تحریم های شورای امنیت و کشورهای دیگر که الان برقرار است هم تماما به دلیل شوخی های بی مزه و خنک برخی خبرگزاری ها و سایت های خبری و روزنامه ها با یکدیگر تصویب شده است.
  • یادتان هست یک زمانی در تولید گندم خودکفا شدیم و الان دیگر خودکفا نیستیم؟ خاطرتان هست قبلا وقتی بچه مردم می رفت دانشگاه بعدش حتما می توانست شاغل شود اما الان نه؟ شاید شما یادتان نباشد اما قدیم ها وقتی دولت یک میزان افزایش قیمت برای نان و کرایه ها تعیین می کرد حداقل تا ‌آخر سال تغییر نداشت اما الان... فکر می کنید چه کسی مقصر است؟ معلوم است شیطنت های رسانه ای.
  • و در آخر از شما یک سوال تاریخی دارم: همزمان با اعلام موضع بی طرفانه دولت ایران در جنگ جهانی دوم به صورت ظاهری اما گرایش به سمت آلمان نازی از درون دل، و همزمان با اینکه محمد علی فروغی تلاش می کرد تا نایب السلطنه را به قدرت برساند و بعد رساند و رضاخان هم تبعید شد و قوام السلطنه شد نخست وزیر بعد از فروغی، چه کسی موجب کاهش آرد در شهر تهران و ایجاد غائله نان شد؟

الف: شوخی های رسانه ای

ب: بازی های رسانه ای

ج: تفریح و شیطنت های رسانه ای

ب: سیزده به در رسانه ای

 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠١-١٣٩۴, ١٠:١١

   

پر مبحث ترین ها