سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چرک های کفِ دستِ کثیفِ رسانه محور (طنز)

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩۴, ٠٩:۴١    نسخه چاپی    
به برکت حضور قاطع وزیر کشور در مجلس و توضیح ایشان بابت موضوع پول های کثیف، ابهامات به صورت یکجا بابت این پول ها و ورودشان به انتخابات و قاچاق و مواد مخدر و سیاست و اینها تغییر کرد.

كاريكاتور: فرشيد رجبعلي/ نيشخط

 

 

لذا برخود لازم دانستیم تعاریف و Defination هایمان در مورد برخی مسائل را به استحضار مخاطبین عزیز برسانیم:

پول: یک مقدار چرک کف دست که به صورت خیلی عجیبی برخی می توانند با آن هرچه می خواهند داشته باشند اما برخی دیگر با وجود اینکه آن را دارند اما نمی توانند هرچه خواستند داشته باشند، درواقع رنگ این چرک ها خیلی در میزان تاثیرگذاریشان اهمیت دارد.

کثیف: صفت زننده مخصوص برخی افراد، موجودات، اشیا، گیاهان و ... که هیچ وقت دست و صورتشان را با آب و صابون نمی شویند، این صفت گاهی در کنار برخی اسم ها از قبیل خوک، دست، پول و ... بیشتر کاربرد دارد.

پول کثیف: یک مقدار چرک کف دستی که خوب با آب و صابون شسته نشده و توسط رسانه های از همه جا بی خبر بی مسئولیت و غرب گرا با چشم غیرمسلح دیده می شود و همین باعث بزرگ نمایی و انتشار بوی بد این پول های کثیف در جامعه می شود ( اون درو باز کن بو بره)

وزیرکشور: یکی از مسئولان کشور که با چشم مسلح توانست چرک ها، ببخشید پول های کثیف را ببیند اما وقتی رفت مجلس و آمد دیگر نمی توانست این چرک ها را ببیند، ما نمی دانیم در مجلس چه اتفاقی افتاد و آیا ایشان هنوز چشمشان مسلح هست یا نه اما می دانیم که برخلاف برخی وزرای سابق که نمی خواهیم اسمشان را بیاوریم و فقط به گفتن همین که رضا فرجی دانا بود اکتفا می کنیم، خوب پای حرفش ایستاد.

رضا فرجی دانا: گفتم نمی خواهیم اسمش را بیاوریم چه برسد تعریف ازش بدهیم، ولی در کل باید گفت علت العلل همه مشکلات پریروز، دیروز، امروز، فردا، پس فردا و پسون فردای کشور.

رسانه ها: جاشین فرجی دانا در نابود کردن کشور و درواقع ماشین چاپ پول های کثیفی که قبلا وزیر کشور روی دست برخی ها می دیدشان اما امروز می گوید من ندیدم رسانه های کور شده مثل اینکه دیدن.

سوال، کارت زرد و اسیتضاح: مجموعه ای از اصلی ترین کلمات دایره لغات برخی از نمایندگان مجلس در روبه رو شدن با اعضای هیئت دولت. مثال: وزیر کشور با عجله در حال خارج شدن از جلسه روز یکشنبه مجلس پیرامون موضوع پول های کثیف است که یکی از نمایندگان در راهرو ایشان را می بیند:

وزیر کشور: سلام حالتون خوبه؟

نماینده: شما چطوری؟ کارت زرد دوستان خوبه؟ ماجرای پول های کثیف حل شده دیگه؟

وزیر کشور: از اولش هم ماجرایی نبود، یه حرف های نادرستی بود که رسانه ها زدن و الان هم که پس گرفتن و عذرخواهی کردن.

نماینده: خوب خداروشکر، بفرمایید یه سوالی، کارت زردی، استیضاحی چیزی در خدمت باشیم ها!

 

 

 

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩۴, ٠٩:۴١

   

پر مبحث ترین ها