سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری چیست؟ طراحی وب سایت خبرگزاری را در سایت 19 دی آنلاین بخوانید

سایت خبری

 

با به وجود آمدن وب سایت ها ، اینترنت  و فضاهای مجازی ابزار مفیدی برای اطلاع رسانی در سطح جهانی مبدل و شناخته شد . همچنین با وب سایت ها و شبکه های اجتماعی خبری این امر آسان تر نیز به وقوع پیوست .

از مزایای طراحی وب سایت خبری حرفه ای ، فعالیت مداوم و 24 ساعته آن برای کاربران است ،

و قابلیت مدیریت محتوا و تمامی مطالب موجود توسط ادمین همچنین میتوان با طراحی سایت با تمام جهان بدون محدودیت جغرافیایی و مسافتی در ارتباط بود و خبرها را در صورت صحت از هرجای دنیا دریافت و در سایت خود منتشر کرد .

سایت خبری معمولا برای خبرگذاری های بزرگ و فعال طراحی میشود که نیازمند آرشیوی قوی برای ویدئو ها ، عکس ها و انواع دسته های خبری میباشند .

در سایت خبری میتوان اخبارها و مطالب را براساس موضوع های مختلف دسته بندی کرد همچون سیاسی , فرهنگی , ورزشی ، آموزشی و ... همچنین میتوان خبرها را براساس اولویت بندی براساس تاریخ ویا معیار های دیگر در معرض دید قرار داد و برحسب نیاز میتوان تعداد صفحات را افزایش و یا کاهش داد .

برخی امکانات یک سایت خبرگذاری و خبری :

آرشیو خبر ها ، قابلیت ارسال مطلب توسط کاربران و خود شخص ، نسخه چاپی از خبرها ، ارسال نظرآنلاین ، سازگاری با موبایل و تبلت ، مشخص کردن عناوین برگزیده در سایت ، ثبت نام ، اسلایدشو ، جستجوگر پیشرفته ، بخش تصاویر خبری ، پربازدید ترین ها ، بخش تحلیل و تفسیر ، انجمن و تالار گفتگو، خبرنامه پیامکی و ایمیلی ، آمار بازدید ، نمایش ویدیو ، سیستم نظرسنجی آنلاین ، خبرهای فوری ، سیستم بنر تبلیغاتی ، پرسش و پاسخ متداول ، قوانین و سیاست ها ، شبکه های اجتماعی ، نمایش لینک های ضمیمه ، طراحی سایت خبری و خبرگزاری نمایش اخبار مرتبط ، اشتراک گذاری اخبارها و مطالب و ...

صاحبان سایت های خبرگزاری و خبری میتوانند بعد از زیاد شدن کاربران خود از طریق پذیرش تبلیغات نیز کسب در آمد کنند .

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-٠۴-١٣٩۶, ١٩:١۶

   

پر مبحث ترین ها