سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اینترنت در مالزی رایگان می شود

در این راستا وزارت ارتباطات و چند رسانه‌ای آماده همکاری با دولت‌های محلی است تا این امر محقق شود. به عنوان مثال دولت ایالت ترنگانو متعهد شده است تا دسترسی به اینترنت رایگان را در 600 محل عمومی در این ایالت برای مردم فراهم کند و در این راستا بودجه 30 میلیون رینگیتی اختصاص یافته است.
دولت مالزی تلاش می‌کند تا اینترنت رایگان در اختیار مردم این کشور قرار دهد.
به گزارش ايسنا، داتوک جیلانی جوهری، معاون وزیر ارتباطات و چندرسانه‌ای مالزی گفت که تمامی ایالت‌های مالزی باید نقش فعال‌تری در افزایش دسترسی به اینترنت وایرلس ایفا کنند تا مردم و توریست‌ها بتوانند در مکان‌های عمومی دسترسی آزاد به اینترنت داشته باشند.

وی تصریح کرد: در این راستا وزارت ارتباطات و چند رسانه‌ای آماده همکاری با دولت‌های محلی است تا این امر محقق شود. به عنوان مثال دولت ایالت ترنگانو متعهد شده است تا دسترسی به اینترنت رایگان را در 600 محل عمومی در این ایالت برای مردم فراهم کند و در این راستا بودجه 30 میلیون رینگیتی اختصاص یافته است.

معاون وزیر ارتباطات و چندرسانه‌ای مالزی اظهار کرد: چنین اقداماتی بسیار خوب است زیرا طبق برنامه قرار است ضریب نفوذ اینترنت در مالزی از 67.1 درصد در حال حاضر بیشتر شود.
وی بیان کرد: طی سه سال آینده بیش از هزار برج مخابراتی در سراسر مالزی ساخته خواهد شد که هزینه ساخت آنها بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون رینگیت خواهد بود
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩٣, ١٢:۴٩

   

پر مبحث ترین ها