سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تصویب مقررات ارائه خدمات وای فای عمومی

ارائه‌کنندگان خدمات موظف هستند هویت شخص حقیقی استفاده ‌کننده در محیط‌های درون ساختمانی و برون ساختمانی را شناسائی کنند.
با تصویب مقررات ارائه خدمات WiFi عمومی در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ارائه‌کنندگان خدمات موظف هستند هویت شخص حقیقی استفاده ‌کننده در محیط‌های درون ساختمانی و برون ساختمانی را شناسائی کنند.

به گزارش فارس، مقررات پروانه رادیوئی عمومی بهره‌برداری از تکه باندهای فرکانسی 5/2483-2400 مگاهرتز و 5250-5150 مگاهرتز، 5350-5250 مگاهرتز، 5725- 5470 مگاهرتز و 5850-5725 مگاهرتز در شبکه‌های دسترسی رادیوئی در کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تصویب شد.

عظیم فرد مدیرکل صدور پروانه سرویسهای رادیوئی این سازمان با اعلام این خبر گفت: دارندگان پروانه‌های ارائه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات از رگولاتوری که در پروانه آنها یا براساس مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، ارائه خدمات با استفاده از بستر فناوری WiFi مجاز دانسته شده می‌توانند با رعایت مقررات پروانه رادیوئی عمومی، پس از دریافت مجوز از اداره‌کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی منطقه مربوط به خود و سایر مجوزهای لازم مانند مجوز شهرداری برای نصب دکل، از فناوری WiFi برای ارائه خدمات اینترنت استفاده کنند.

وی افزود: ارائه‌کنندگان خدمات موظف هستند هویت شخص حقیقی استفاده ‌کننده در محیط‌های درون ساختمانی و برون ساختمانی را شناسائی کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٧-١٣٩٣, ٠٩:۴٢

   

پر مبحث ترین ها